in , , ,

dYdX (DYDX), Avalanche (AVAX) ve Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi | 5 Ekim 2021

Son günlerin popüler kriptopara birimlerinden DYDX yatay görünümüne devam ederken 21.940 USD desteği üzerinde hareket etmeye devam ediyor, bu destek korunduğu sürece rallisine devam edebilir.

73 USD seviyelerinden geri çekilmelerine devam eden AVAX yeni bir düşen trend oluşumu gerçekleştiriyor. Socios platformu üzerinde gerçekleşecek olan yeni bir güncelleme olduğunun açıklanması da Chiliz fiyatlarında etkili olabilir.

dYdX (DYDX)

27.857 USD seviyelerindeki zirvesinden sonra 21.940 USD seviyelerindeki desteğe kadar bir geri çekilme yaşayan DYDX bu destek seviyesi üzerinden gelen güçlü alımlar ile sert düşüşlere izin vermedi.

21.940 USD desteğinin yeniden test edilmesi ve alımların devam etmesi halinde zirve noktası yeniden test edilebilir. 27.857 USD zirvesinin kırılımı halinde ise 34 USD seviyelerine kadar bir yükseliş hareketi izleyebiliriz. 21.940 USD desteğinin kırılımı ise 18.370 USD desteğinin test edilmesini sağlayabilir.

Avalanche (AVAX)

73 USD seviyelerinden yaşanan satışlar ile yeni bir düşen trend oluşumu gerçekleştiren AVAX 64 USD seviyelerindeki desteği test ediyor.

Bu desteğin kırılımı halinde 54-59 USD bölgesindeki majör destek test edilebilir. 73 USD ara direncinin kırılımı halinde ise 75-81 USD bandındaki zirve bölgesi yeniden görülebilir.

Chiliz (CHZ)

Socios platformunda gerçekleşecek yeni bir güncelleme haberi ile 0.2935 USD seviyelerindeki direncin kırılımı için çalışan CHZ, bu seviyelerden reddedilerek geri çekilmeler yaşamaya başladı.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.2850 USD seviyelerinden fiyatlanırken, bu geri çekilmelerin devamı halinde 0.2725 USD seviyelerindeki ara destek test edilebilir. 0.2935 USD direncinin kırılımı halinde düşen trend içerisinden de çıkacağından dolayı 0.3230 USD direnci ve sonrasında 0.3490 USD seviyeleri görülebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

LegendsOfCrypto ve Terra Virtua “Sanat Vakfı” Resmi Lansmanı

Bir Kriptopara Borsasına Kaydolmak İçin İpuçları