in ,

dYdX Binance’te Listeleniyor: $DYDX Nedir?

dYdX 9 Eylül 2021 Perşembe günü TSİ 05.00’te Binance’te listeleniyor. Kullanıcılar listeleme tarihinden itibaren DYDX/BNB, DYDX/BTC, DYDX/BUSD ve DYDX/USDT işlem çiftlerinden işlem yapabilecekler. Para çekme işlemleri ise 10 Eylül 2021 Cuma günü TSİ 05.00’ten itibaren gerçekleştirilebilecek.

dYdX and Contract-fillable Liquidity | by Matt Taylor | 0x Blog

$DYDX Nedir?

dYdX, Ethereum’a tabanlı merkeziyetsiz bir marj ticaret platformudur. dYdX, kullanıcıların ödünç almalarına ve popüler kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatlarına bahis yapmalarına olanak tanır. dYdX, normalde fiat piyasalarında bulunan ticaret araçlarını blok zinciri dünyasına getirmek istiyor. $DYDX ise, dYdX katman 2 protokolünün yönetim tokenidir. DYDX, sahiplerine protokolde değişiklik önerme ve oylama, stake ödülleri kazanma ve işlem ücreti indirimlerinden yararlanma hakkı verir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

kriptopara

Top 100 Kripto Projesinin Eylül Ayındaki Takvimleri

LOCG STAKE NFT

LOCG-60D %15 APR Sabit Promosyonu, Özel Michael Carter-Williams NFT’lerinden Kazanmak için Stake Yapın!