in ,

dYdX, Banxa ile Ortaklık Kuruyor!


Misyonunun dünya çapında ticarete erişimi kolaylaştırmak olduğunu belirten dYdX, Banxa ile ortaklık kuruyor!

Bu ortaklık sayesinde dYdX kullanıcıları kredi kartı, havale ve diğer birçok yöntemle USDC satın alabilecekler. Ayrıca bu ortaklık, yatırımcıların USDC’ye erişimlerini ve yaptıkları işlemleri kolaylaştıracak.

Banxa, fiat birimlerinden kripto paralara kadar lider ve küresel bir exchange borsasıdır. dYdX, kullanıcıların alım satım deneyimlerini mümkün olduğunca en kolay hale getirmek için ortaklık kurduğu Banxa ile, zaman içinde daha fazla on-ramp entegre etmeyi planlıyor.

dYdX hakkında güncel haberleri takip etmek için Discord ve Twitter hesaplarına katılabilirsiniz.

dYdX Nedir?

dYdX, güvenli ve güçlü finansal ürünler oluşturma misyonuyla çalışan merkeziyetsiz bir exchange geliştiricisidir. Ethereum ağındaki akıllı sözleşmeler üzerinde çalışır ve bu da işlem yaparken merkezi bir borsaya güvenme ihtiyacını ortadan kaldırır. dYdX; merkeziyetsiz exchange’in güvenliğini ve şeffaflığını, merkezi bir exchange’in hızı ve kullanılabilirliği ile birleştirir.

dYdX Toplulukları Linkleri

Türkiye Twitter

Global Twitter

Foundation Twitter

Türkiye Discord

Global Discord 

dYdX hakkında güncel haberleri takip etmek için Discord ve Twitter hesaplarına katılabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

zkSync Tokenomi’si Açıklanıyor!

Aptos Mainnet Lansmanı