in

Düşen Piyasada Cosmos (ATOM) ATH’siyle Öne Çıkıyor

Cosmos (ATOM)

Cosmos (ATOM) piyasadaki düşüşe rağmen yeni ATH seviyesi belirledi. Bu yazının hazırlandığı sırada 40.16 USD’den işlem görüyor.

Geçtiğimiz hafta %30 oranında artış yaşayan ATOM bu haftaya da %4 yükselişle başladı. Cosmos’un sunduğu en temel özellik ise birlikte çalışabilirlik konusunda güç bir yönü olması. Cosmos ekosistemi bugüne kadar 250’den fazla uygulama ve hizmeti destekliyor.

Cosmos (ATOM)

Atom’un yükselişinin arka planında ise güçlü ekosistemi var gibi görünüyor. Bunun yanı sıra piyasada halen devam eden DeFi ilgisi bu sefer de Cosmos tarafında ortaya çıkmış gibi. Kimi analistler ATOM’un  30-37 doalr arasında konsolide olup güven topladıktan sonra yükselişini sürdürebileceğine inanıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kusama Nedir ve Kusama ile Polkadot Arasındaki Fark Nedir?

Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler oldu? | 20 Eylül 2021