içinde , ,

Dünya Ekonomik Forumu (WEF), Ripple’ı Resmi Ortak Olarak Gösterdi!

WEF, Ripple

Dünya Ekonomik Forumu (WEF)’nun web sitesinde yer alan ayrıntılara göre Ripple (XRP) projesi resmi ortak olarak gösteriliyor.

Dünya Ekonomik Forumu (WEF) web sitesinde yer alan ayrıntılara göre WEF, Ripple‘ı “internetin bilgi için yaptığını değer için yapan” bir şirket olarak tanımladı.

WEF, Silikon Vadisi teknoloji şirketinin kendini finansal eşitlik ve verimliliğe adadığını da sözlerine ekledi.

Ripple kendini finansal verimlilik, eşitlik ve kapsayıcılıkta güçlü kazançlar yaratmaya adamıştır.

WEF, Ripple

WEF ayrıca şunları söylüyor:

Ripple, hükümetler, işletmeler ve tüketiciler için yeni dijital ekonomiyi hızlandıracak gelecekteki kullanım senaryolarını geliştiriyor ve mümkün kılıyor.

Ripple ve Dünya Ekonomik Forumu arasında bir ortaklığın, blockchain şirketinin CEO’su Brad Garlinghouse’un İsviçre Davos’ta düzenlenen WEF 2022 panel tartışmasında konuşmasının hemen ardından gerçekleşmesi bekleniyordu.

Konferans sırasında Garlinghouse, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para birimi düzenlemesinin durumu da dahil olmak üzere çeşitli konulardan bahsetti.

Ripple

Ripple, verimli ödeme çözümü RippleNet aracılığıyla küresel finans endüstrisinde oldukça itibar kazanmıştı. Çözüm, bankalar da dahil olmak üzere birçok finans şirketini gerçek zamanlı sınır ötesi yerleşimler için teknolojiden yararlanmak için Ripple ile ortak olmaya teşvik etti.

Sınır ötesi yerleşimler için Ripple’dan yararlanan bazı fintech şirketleri arasında Tranglo, SBI Asia, FINCI, National Bank of Australia (NAB), Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC) ve diğerleri yer alıyor.

Ripple, Güneydoğu ödeme sektörünü fethetmek için Tranglo’ya güvenirken blok zinciri şirketi FINCI ile ortaklığı yoluyla Doğu Avrupa ödeme sektörüne hakim olmayı umuyor.

2015 yılında Ripple Labs’ Dünya Ekonomik Forumu tarafından dağıtılmış defter teknolojisi için teknoloji öncüleri olarak adlandırılmıştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Trust Wallet, Binance Smart Chain’e (BSC) Nasıl Bağlanır?

Canto

Canto Testnet’i Büyük Ödül Dağıttı!