in ,

Donald Trump İlk NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor!

Kripto dünyasının genişlemesiyle görünür hale gelen NFT pazarından çok fazla tasarımcı ve yatırımcı bulunuyor. NFT dünyasına adım atacağını duyuran son isim ise Donald Trump oldu. 

Donald Trump, geçtiğimiz günlerde bir Amerikan sosyal medya platformu olan Truth Social’da bir gönderi paylaştı. Duyurudaki ayrıntılara göre Trump, ilk resmi “Donald Trump Dijital Ticaret Kart Koleksiyonunu” yayınlıyor. Bu koleksiyonun sınırlı sayıda üretilen bir seri olacağını ve hayatına dair önemli anların yer alacağını belirtti.

Trump’ın NFT koleksiyonun Aralık ayı içerisinde piyasaya sürüleceği ileri sürüldü. Trump bu koleksiyonun ” harika bir Noel hediyesi” olacağını vurguladı. Paylaşım sonrası gönderinin aldığı beğeni sayısı koleksiyonun oldukça popüler olacağı şeklinde yorumlandı.

Uzun süredir hakim olan ayı piyasası çeşitli kripto paraların fiyatlarını etkilerken NFT piyasasını da derinden sarstı. NFT dünyasında yaşanan çeşitli gelişmeler piyasayı canlandırma potansiyeline sahip. Bu gelişmelerden biri olan ABD’nin eski başkanı Donald Trump’ın NFT koleksiyonunu çıkarması nasıl etkileyecek ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Fetch.ai (FET) Nedir? Nasıl Alınır?

PREMA (PRMX) Nedir? Nasıl Alınır?