içinde , , , ,

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizleri

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Dogecoin (DOGE)

Dün gerçekleşen düşüşler ile 0.0558 dolar seviyelerinde bulunan desteğe iğne atan Dogecoin (DOGE), düşüşler sonrasında piyasa genelinde yaşanan yükselişlere de ayak uydurdu. 0.0585-0.0598 majör destek altında fiyatlanması ile düşüşleri hızlanmış olsa da 0.0558 dolar desteğinden güçlü alımlar ile karşılaştı.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.0605 dolar seviyelerinden fiyatlanan Dogecoin (DOGE), majör destek bölgesi üzerinde tutunduğu sürece 0.0658-0.0668 dolar bölgesindeki majör dirence kadar yükselişlerini devam ettirebilir. Olası geri çekilmeler halinde ise 0.0585 altında gerçekleşecek günlük kapanışlar halinde tekrardan 0.0558 dolar desteğini test ederek ikili dip oluşturmak isteyebilir.

Shiba Inu (SHIB)

Özellikle son 2 aylık süreçte oluşturduğu düşüş trendi içerisinde hareket etmeye devam eden Shiba Inu (SHIB), trend direncini test ettikten sonra tekrardan sert düşüşler yaşamıştı. Bu süreç içerisinde 0.00001012 desteği üzerinde de alımların zayıf kalması ile düşüşleri derinleşti.

Dün yaşanan dump ile 0.00000924 dolar seviyesine kadar gerileyen Shiba Inu (SHIB), bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.00001035 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Yükselişlerin devam etmesi ve düşen trend direncini kırması halinde 0.00001205 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. Düşüşlerin tekrardan yaşanması halinde ise 0.00001012 ve 0.00000890 destekleri takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Ücretsiz NFT Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Binance 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı