in ,

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi | 27 Kasım 2021

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Dogecoin (DOGE)

Yükselen trend desteğini kırarak üçgen yapısı içerisinden çıkan DOGE, 0.23-0.25 majör destek bölgesi üzerinde tutunmak için de başarısız oldu. Dün gerçekleşen Bitcoin dump’ı ile birlikte bu düşüşünü sürdürürken, 0.1995 desteğinden gelen alımlar ile bu düşüş hareketine ara vermiş görünüyor. Bu destek seviyesi üzerinden gelen alımların devam etmesi halinde 0.23-0.25 majör bölge tekrardan test edilebilir.

Dogecoin
Dogecoin (DOGE) Teknik Analizi

Bu test aşaması ile üçgen yapısı içerisine geri dönüş gerçekleştirerek yükseliş trendine devam edebilir. 0.2770 ara direnç seviyesinin kırılımı halinde ise 0.3200 dolar seviyelerindeki dirence kadar bir yükseliş trendi oluşturabilir. 0.23-0.25 majör direnç bölgesinden reddedilmesi halinde ise tekrardan 0.1995 desteğine kadar düşüşler yaşanabilir. 0.1995 desteğinin kırılımı halinde ise 0.1580 seviyelerinde destek bulabilir.

Shiba Inu (SHIB)

ABD merkezli elektronik ürünler satıcısı olan Newegg tarafından dün yapılan bir açıklama ile ödeme sistemlerine Shiba Inu eklendiğinin öğrenilmesi ile piyasa genelindeki düşüşlere karşı pozitif ayrışan SHIB, bu habere ve harekete rağmen düşen trend direncini test etmesine rağmen kırılımını gerçekleştiremedi.

Shiba Inu
Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizi

0.00004170-0.00004770 bölgesindeki majör direncin de altında hareketine devam ederken, düşüşlerin devam etmesi halinde 0.00003310 seviyelerindeki destek test edilebilir. Düşen trend direncinin kırılımı halinde 0.00004170-0.00004770 bölgesindeki majör direncin de kırılımının gerçekleşmesi, yeni bir yükseliş trendi başlatabilir. Bu yükseliş trendinin oluşması halinde 0.00006120 seviyelerindeki direnç test edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Teknik Analiz

Crypto Bull’s ile Günün Teknik Analizleri | 27 Kasım 2021

Kripto Fonlarının Artan Popülaritesi Yöneticilerin İlgisini Çekiyor