içinde , , ,

Dogecoin (DOGE) ve Floki Inu Teknik Analizi | 22 Kasım 2021

Dogecoin (DOGE)

Geçtiğimiz hafta yaşanan AVAX rallisi ile marketcap sıralamasında ilk 10 dışına itilerek yerini kaybeden Dogecoin, haftanın ilk saatlerinde yükselen piyasa değeri ile CoinMarketCap verilerine göre, küçük bir farkla da olsa 10. sıradaki yerini geri aldı.

Dogecoin
                                                                      Dogecoin (DOGE) Grafiği

Bu süreç içerisinde Bitcoin’de yaşanan düşüşlerden de etkilenen DOGE, hem yükselen trend desteğinin kırılımını gerçekleştirdi, hem de majör destek bölgesi olan 0.23-0.25 dolar seviyesinin altına sarktı. 0.23-0.25 bölgesinin altında gerçekleşecek günlük kapanışlar halinde 0.1995 desteğine kadar düşüş trendi devam edebilir. Majör destek bölgesinin üzerine tekrardan çıkılması halinde ise yükselen trend desteği tekrardan test edilerek yukarı yönlü ivmesini tekrardan kazanmaya çalışabilir. 0.1995 desteğinin kırılımı halinde 0.1580 seviyelerindeki destek test edilebilirken, 0.23-0.25 bölgesinin üzerine çıkılması halinde de 0.2770 seviyelerinde direnç ile karşılaşabilir.

Floki Inu (FLOKI)

Düşüş trendi içerisinde hareket ederken, sürekli trend direnci ile temas halinde bulunan FLOKI, 0.000150-0.000180 majör destek bölgesi üzerinde başarılı bir şekilde de tutunarak diğer meme koinler arasından pozitif olarak ayrıştığı gözlemleniyor.

Floki Inu (FLOKI)
                                                                         Floki Inu (FLOKI) Grafiği

 

Düşen trend direncinin kırılımı halinde ile 0.00024840 ve 0.00029500 seviyelerindeki dirençleri test edebilir. 0.000150-0.000180 majör destek bölgesinin kırılımı halinde ise düşüş trendini devam ettirerek 0.00008280 seviyelerindeki desteği ziyaret edebilir.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

KuCoin

Only1 (LIKE) KuCoin’de Listeleniyor: Only1 (LIKE) Nedir?

$CHEERS IGO’larına Nasıl Katılınır?