in , , , ,

Dogecoin (DOGE) ve ApeCoin (APE) Teknik Analizleri | 27.10.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Dogecoin (DOGE) ve ApeCoin (APE) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Dogecoin (DOGE)

Elon Musk’ın Twitter’ı resmen satın alacak olmasına az bir zaman kala, geçmiş dönemlerde sıklıkla destekçisi olduğunu belirttiği Dogecoin (DOGE)’de hızlı bir yükseliş ivmesi kazandı. Bu süreç içerisinde 0.05910 seviyelerinden 0.07170 seviyelerine kadar yükselirken son 3 gün içerisinde %40’a yakın bir değer kazanımı elde etti.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.07560 seviyelerinden fiyatlanan Dogecoin (DOGE) için 0.07200 seviyesinin aşılması önemli bir nokta. Bu seviye üzerinde tutunmaya devam ettiği sürece 0.08500 ve 0.11100 seviyeleri olası dirençler için takip edilebilir. 0.07200 altına geri dönüşler halinde ise Dogecoin (DOGE) için gözüken ilk olası destek seviyesi 0.06020 seviyelerinde görünüyor.

ApeCoin (APE)

6.000 dolar seviyelerinden başlattığı düşüş trendinin kırılımı geçtiğimiz gün gerçekleştiren ApeCoin (APE), daha önceki analizimde belirtmiş olduğum 4.950-5.080 bölgesindeki dirence takıldı. Piyasa genelinde oluşan pozitif havadan da faydalanarak trend kırılımını gerçekleştirmesine rağmen, gün içerisinde yaşanan geri çekilmelerden de etkileniyor.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 4.850 dolar seviyelerinden fiyatlanan ApeCoin (APE) için olası ikili tepe ihtimali de göz önünde bulundurulabilir. Direnç bölgesinin kırılması halinde ise 5.415 ara direnci ve 5.715-5.967 dolar bölgesindeki majör direnç takip edilebilir. Olası geri çekilmeler halinde ise trend içerisine geri dönüş olasılığı ile stoplu hareket edilmesi daha sağlıklı olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 26 Ekim 2022

kripto

FTX Kendi Stablecoin’ini Piyasaya Sürebilir!