içinde , , ,

Dogecoin (DOGE) Teknik Analizi | 18 Kasım 2021

Dogecoin

Majör direnç bölgesi olarak çalışmaya devam eden 0.2660-0.2820 kırılımını gerçekleştiremeyen DOGE, düşüş trendi içerisindeki hareketlerine devam ediyor. Yükselen trend desteğinin de altında bir fiyatlanma yaşayarak 0.2280-0.2400 bölgesine kadar geri çekilmeler devam etti ve bu gölge içerisinden gelen alımlar ile tekrardan destek olarak kullanmaya başladı.

0.2280-0.2400 bölgesinden gelen alımların devam etmesi halinde, Doge Coin yükselen trende geri dönüş için yukarı yönlü hareketler gerçekleştirebilir. Bu trend içerisine tekrardan dahil olması halinde 0.2660-0.2820 majör direnç bölgesi tekrardan test edilebilir. Doge için yeni bir rallinin başlaması için bu majör direnç bölgesinin kırılımı gerekli görünüyor.

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE) grafiği

Yükselen trend desteğini test ettikten sonra, bu seviyelerden reddedilmesi halinde ise, tekrardan 0.2280-0.2400 bölgesine bir geri dönüş yaşanabilir. 0.2280 desteğinin kırılımı halinde düşüş trendine devam edeceği gibi, 0.1950 seviyelerindeki desteğe kadar bu trendi devam ettirebilir. 0.1950 desteğinden gelecek tepkiler ile yeni bir yön tayini yapmaya çalışacaktır.

Doge Coin için sürekli gündemde olan ve bazı platformlarca ödeme yöntemi olarak kullanılabileceğinin söylentilerinin gerçekleşmesi, yeni bir ralli başlangıcına yol açacak haber kaynağı olabilir.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

ConsenSys, Yatırımcılardan 200 Milyon Dolar Topladı

NFT

Yaklaşan En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 18 Kasım 2021