içinde , ,

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Tron (TRX) Güncel Fiyat Analizleri I 19.06.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Tren (TRX) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Dogecoin (DOGE)

Elon Musk’ın Dogecoin (DOGE) için uzun bir aradan sonra attığı tweet ile birlikte %10’un üzerinde bir artış gerçekleşti. “Dogecoin’i desteklemeye devam edeceğim” paylaşımı sonrası, geçtiğimiz sene olduğu gibi yine fiyat üzerinde pozitif bir etki yarattı.

Teknik açıdan bakacak olursak bu tweet’in de atıldığı saatlerde 0.0450-0.0500 dolar bölgesindeki majör destek üzerinde tutunma çabaları vardı Dogecoin (DOGE) için. Ayrıca bu destek bölgesi üzerinde oluşan üçlü dip yapısı da dikkat çeken başka bir detay. Yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde 0.07200 seviyelerinde direnç ile karşılaşabilir. Bu direnç seviyesinin kırılması halinde ise 0.1105 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendi oluşturabilir.

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE) Güncel Fiyat Analizi I 19.06.2022

Aşağı yönlü hareketler için ise 0.0450-0.0500 dolar majör destek bölgesinin kırılımı takip edilebilir. Bu bölgenin kaybedilmesi halinde 0.02895 desteğine kadar düşüşler gerçekleşebilir.

Shiba Inu (SHIB)

Uzunca bir süredir hacimsiz hareketleri ile gündemden düşen Shiba Inu (SHIB), piyasa genelinde yaşanan olumsuz havanın da etkisi ile düşüşlerini sürdürüyor.

Shiba Inu (SHIB)
Shiba Inu (SHIB) Güncel Fiyat Analizi I 19.06.2022

0.00000890 desteğinin kırılması ile retest’ini de tamamlayarak bu düşüşlerini devam ettirdi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.00000770 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, düşüşlerin devam etmesi halinde 0.00000590 dolar desteğini test etmek isteyebilir. Yukarı yönlü hareketlerin sağlıklı bir şekilde başlaması için ise 0.00000890 direncinin kırılımı takip edilebilir.

Tron (TRX)

USDD tarafı ile ilgili sıkıntılar yaşayan Tron (TRX), bu süreç içerisinde short pozisyonların artış göstermesi ile içerisinde hareket ettiği yükselen kanalın kırılımını gerçekleştirmişti.

Geçtiğimiz hafta sert düşüşler ile 0.0505-0.0530 dolar bölgesindeki majör desteği test ettikten sonra toparlanma çalışmaları içerisinde. Bu yükseliş hareketlerinin devam etmesi halinde 0.0716-0.0747 dolar bölgesindeki majör direnç test edilebilir. Bu bölgenin kırılması halinde tekrardan yükselen kanal içerisine dahil olabilir.

Tron (TRX)
Tron (TRX) Güncel Fiyat Analizi I 19.06.2022

Ancak 0.0716-0.0747 dolar bölgesinden reddedilmesi halinde geçtiğimiz hafta gerçekleşen kırılımın retest’ini tamamlayarak düşüşlerini sürdürmek de isteyebilir. Bu durumda sırası ile 0.0505-0.0530 majör destek bölgesi ve 0.03800 desteği takip edilebilir.

Partneri olduğumuz Bybit borsasına üye olmak ve avantajlardan yararlanmak için bu bağlantıya tıklayınız.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Three Arrows Capital İflasın Eşiğinde mi?

Biletleme Sisteminde Blockchain Devri