içinde , ,

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Chiliz (CHZ) Fiyat Analizleri I 23.05.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Chiliz (CHZ) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Dogecoin (DOGE)

Piyasa genelindeki hacimsizlikten nasibini alan coin’lerden biri olan Dogecoin (DOGE), 0.0720 desteğinden gelen alım tepkileri ile düşüşlerine ara vermişti. Geçtiğimiz haftayı %7.80 civarında bir kayıpla kapatırken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.0870 seviyelerinden fiyatlanıyor ve %1.75 civarında bir getiri elde etti.

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi I 23.05.2022

Yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde 0.1110 seviyelerinde direnç ile karşılaşabilir. Bu direnç seviyesi aynı zamanda Terra krizinin yaşandığı gün kırılın seviye olarak göze çarpıyor. Olası bir yükseliş trendi halinde ise 0.1580 direncine kadar yükselişlerini devam ettirebilir. 0.0720 desteğinin kırılması halinde ise 0.0450-0.0500 bölgesine kadar düşüşleri sürdürebilir.

Shiba Inu (SHIB)

Geçtiğimiz yıla oranla hem popülarite olarak hem de fiyat hareketleri olarak gözden düşen Shiba Inu (SHIB), düşüş trendi içerisinde hareket etmeye devam ediyor. Yukarı yönlü bir ivme kazanma çabası içerisinde görünürken, bu hareketlenmenin sonucunda 0.00001515 seviyelerinde trend direncini test edebilir.

Shiba Inu (SHIB)
Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi I 23.05.2022

Bu trend direncinin kırılması halinde ise, 0.00002030 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendi oluşturabilir. Shiba Inu (SHIB) ekibinin ara ara gerçekleştirdiği sürpriz haberler ile bu hareket desteklenebilir. Ancak trend direncinden reddedilmesi halinde ise 0.00000890 deneğine geri dönüş hareketi izleyebiliriz.

Chiliz (CHZ)

Terra krizinin yaşandığı süreçte market genelinde yaşanan düşüşlerin etkisi ile 0.1080 desteğine kadar gerileyen Chiliz (CHZ), bu destek seviyesi üzerine hızlı bir dönüş yaptıktan sonra toparlanma belirtileri gösterdi. Son dönemlerde fan token’ların da tekrardan gündeme gelmesi ile 0.1450 direncine kadar hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi.

Chiliz (CHZ)
Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi I 23.05.2022

0.1450 direncine yakın bir seviyeden geri çekilmeler gerçekleştirse de Chiliz (CHZ), oluşturduğu minör yükseliş trendinin desteğini test ederek 0.1200-0.1280 seviyelerini korumayı başardı. Yükselişlerini devam ettirmesi ve 0.1450 direncini kırması halinde 0.1990 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. Yükselen trend desteğinin kırılması halinde ise 0.1080 desteğine kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Terra, LUNA

Terra (LUNA) CEO’su Do Kwon Yeni Açıklamalarda Bulundu

TrustFi Haftalık Raporu: 16-22 Mayıs