in ,

Dogecoin (DOGE) Nasıl Stake Edilir?

Dogecoin (DOGE), 2013 yılında Bitcoin gibi geleneksel kripto para birimlerine şakayla karışık bir alternatif olarak yaratıldı. Adı, bir caps’e (internet şakası) dayanmaktadır.

Dogecoin (DOGE), proof-of-work (PoW) protokolü ile çıkarılır. Bu, henüz Dogecoin’i talep edemez ve stake edemezsiniz anlamına gelir.

Dogecoin kurucuları, önümüzdeki iki yıl içinde proof-of-stake (PoS) protokolüne geçmeyi planlıyorlar.

Dogecoin web sitesi, Dogecoin’den nasıl ödül kazanılacağına dair bilgilere henüz sahip değildir. Ne kadar DOGE token’ı kazanabileceğiniz net değildir. Şu anda süreç, bir Dogecoin topluluğuna katılmak ve DOGE ödüllerini paylaşmaktır. Henüz ödül seviyelerinden veya onları nasıl kazandığınızdan bahsedilmiyor.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin (DOGE), yol haritasında “Community Staking” olarak bir PoS teklifi yer alıyor. Ethereum blok zincirinin kurucusu Vitalik Buterin ile Dogecoin Foundation, “Community Staking” olarak adlandırdıkları bir teklif üzerinde çalışıyorlar. Bu ağın çalıştırılmasına katkılarından dolayı herkesin ödüllendirilecek şekilde katılmasına izin verecek bir proof-of-stake teklifidir. Yol haritasında teklif için henüz bir zaman dilimi yer almamaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

MES tarafından yazıldı.

CARE (CARE) Nedir? Nasıl Alınır?

Sıradaki Bitcoin Halving Hakkında Bilmeniz Gerekenler