içinde , , ,

DogeCoin (DOGE) için Boğa Koşusu mu Başlıyor?

Bugünkü yazımda sizlerle DogeCoin (DOGE) için orta ve uzun vadeli analizimi paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Geçen senenin en popüler ve en çok kazandıran meme coin’lerinden biri olan DogeCoin (DOGE), son zamanlarda gerçekleştirdiği yükselişler ile tekrardan gündeme girmeyi başardı. Özellikle Elon Musk tarafından desteklenmesi ile sıkça gündeme giren DogeCoin (DOGE), geçtiğimiz sene 0.4500 dolar seviyelerine kadar dayansa da piyasa genelinde yaşanan olumsuzluklar nedeni ile uzun soluklu bir düşüş trendi içerisine girmişti.

Bu süreç içerisinde Tesla’nın DogeCoin (DOGE)’yi bir ödeme aracı olarak kabul etmesine rağmen Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasında yaşanan kötü haberler daha etkili olmuştu. Son bir haftalık sürece bakacak olursak %35 civarında bir artış ile tekrardan konuşulmaya başlayan DogeCoin (DOGE), bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.0860 dolar seviyelerinden fiyatlanırken günlük bazda %12 üzerinde bir kazanım gerçekleştirdi.

Son paylaşmış olduğum DogeCoin (DOGE) analizimde belirtmiş olduğum 0.0880 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş gerçekleştirse de gün içerisinde bu direnç seviyesi üzerinden gelen satışların etkisi ile geri çekilmeler yaşanıyor. 0.0880 direncinin başarılı bir şekilde kırılması halinde 0.1180-0.1250 dolar bölgesindeki dirence kadar hızlı bir yükseliş süreci izleyebiliriz.

Olası bir düşüş hareketi halinde ise DogeCoin (DOGE), 0.0765 dolar seviyelerindeki desteği test etmek isteyebilir. Bu destek seviyesinin kırılması ise 0.0600-0.0640 dolar bölgesindeki majör desteğe kadar düşüşleri devam ettirebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Sorare’de Kaleci Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Solana Gerçekten Merkeziyetsiz mi?