içinde ,

Dogecoin (DOGE) Bir Daha ATH’sine Ulaşamayabilir!

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin kurucusu Billy Marcus, Dogecoin (DOGE)’nin bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.74$ seviyesine ulaşacağına inanmıyor.

Kripto piyasasında devam eden düşüş sırasında birçok yatırımcı, Dogecoin (DOGE) de dahil olmak üzere tüm kripto paraların ve token’ların tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kaydettiği 2021 yılındakine benzer büyük bir ralliyi deneyimleyebilmeyi umuyordu.

DOGE Yatırımcıları Bir Ralli Daha Bekliyor

Eski güzel günleri hatırlatan @cocochaneladair kullanıcı adını kullanan bir Twitter kullanıcısı, Dogecoin’in ATH’sine ulaştığı (0,74$) zamanı gösteren eski tarihli bir grafiği paylaştı.

Twitter kullanıcısı bir tweet’te “Bunu tekrar görmek için sabırsızlanıyorum #Dogecoin #DogecoinToTheMoon” dedi.

Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Marcus, tweet’e yanıt vererek, DOGE meraklılarının kripto para birimini tekrar tüm zamanların en yüksek seviyesini görmeme olasılığının olduğunu belirtti.

Marcus’a göre Dogecoin, perakende ve kurumsal yatırımcılar arasında büyük ölçüde benimsenmesi de dahil olmak üzere kripto para birimi için birçok başarı ile sonuçlanan harika bir yıl geçirdi.

Marcus “(DOGE’yi 0.74 dolar seviyesini) bir daha asla göremeyebilir. 2021 garip bir yıldı ve Dogecoin distopyada süpürüldü” dedi.

Marcus Haklı mı?

Dogecoin ortak yaratıcısı büyük ölçüde haklı olabilir. Bugüne kadar Dogecoin, piyasadaki diğer dijital para birimleri gibi sabit bir arza sahip değil.

Dogecoin (DOGE) yatırımcılarından gelen çağrılara rağmen, proje geliştiricileri bu çağrıları görmezden geldi çünkü sorunu düzeltmeye yönelik herhangi bir çaba kripto paranın güvenliğini tehlikeye atabilir.

Buna ek olarak Dogecoin, kripto para biriminin popüler teknoloji devi Elon Musk’tan aldığı büyük destek nedeniyle geçen yıl 0.74 dolara kadar yükselmeyi başardı. Tesla’nın kurucusu, token zirveye ulaşmadan önce birkaç kez memecoin hakkında fiyatını artıran olumlu tweet’ler atmıştı.

Dogecoin (DOGE)

Şu anda Musk’ın Dogecoin’e yönelik eylemleri kendisine 258 milyar dolarlık bir davaya mâl oldu ve davacı DOGE’nin bir saadet zinciri olduğunu iddia etti.

Dogecoin (DOGE)’nin Düşüşü

Mayıs 2021’de Dogecoin’in kripto para birimi için tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kabul edilen 0.74 dolara yükselmişti.

O zaman birçok yatırımcı kripto para biriminin 1 dolara yükseleceğine inanıyordu. Bununla birlikte, popüler memecoin’in ATH’si olan 0.74 dolara ulaştıktan aylar sonra hızlı bir şekilde düştü.

Yılın başından bu yana kripto para piyasasındaki genel görünüm ile birlikte DOGE token’ı 0.06 dolara düşerek ATH’sinden %92’lik bir düşüş gerçekleştirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Sorare

Yeni Nesil Blockchain Fantezi Futbol Oyunu Sorare Nedir ve Nasıl Oynanır?

Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK) Güncel Fiyat Analizleri I 22.06.2022