in , ,

Dogecoin, Avalanche ve Polkadot’ta Son Durum | DOGE, AVAX ve DOT Teknik Analizi

Bitcoin’in yükselişi devam ederken, aşağı yönlü hareketler gerçekleştiren altcoin piyasalarında bugün içerisinde yaşanan ani pump hareketi ile yükselişler gözlemlendi. Yatırımcılar arasında heyecan yaratan bu hareketlilik yeni bir altcoin rallisinin başlama sinyalleri olabilir şeklinde yorumlanıyor.

Dogecoin (DOGE)

0.23-0.25 USD direnç kanalında hareket eden DOGE, düşen trend kırılımı için çalışıyor. 0.2770 USD direncinin de kırılımı ile onay alması ile birlikte 0.3200 USD seviyelerindeki dirence kadar yükselişini sürdürebilir.

0.23-025 USD bandından reddedilmesi halinde ise düşüş trendi devam edecek ve sırası ile 0.1990-0.1580 USD destekleri test edilebilir.

Avalanche (AVAX)

Eylül ayı içerisinde gerçekleştirdiği yeni zirve sonrası oluşan düşen trend kırılımını gerçekleştiren AVAX, 71-76 USD bölgesindeki dirençten reddedilmesine rağmen hala bu düşüş trendinin üzerinde hareket ediyor.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 61 USD seviyelerinden fiyatlanırken aynı zamanda 60 USD seviyesindeki desteği test ediyor. Hareketliliğin devam etmesi halinde 71-76 USD bandındaki direnç tekrardan test edilebilir. 60 USD desteğinin altında gerçekleşecek kapanışlar halinde ise 55 USD seviyelerindeki ara destek test edilebilir.

Polkadot (DOT)

Grafik üzerindeki yükselen trend destek bölgesinde bir süredir yatay hareketler gösteren DOT, 32-34 USD bandında bulunan majör direnç bölgesinden ikinci defa reddedilmesine rağmen bu bölgenin kırılımı için çalışıyor.

32-34 USD direncinin kırılımı halinde 38 USD seviyelerindeki dirence kadar bir yükseliş hareketi izleyebiliriz. Yükselen trend desteğinin kırılımı halinde ise 26-27 USD seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilmeler yaşanabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Madenciler, Bitcoin Fiyatında Ne Kadar Etkili?

Soros Fon Yönetimi CEO’su, Şirketin Bitcoin Ticareti Yaptığını Doğruladı