içinde

Dinamo Zagreb Fan Token Satışa Çıkıyor: $DZG Token Nasıl Satın Alınır?

Hırvatistan futbol ligi ekiplerinden Dinamo Zagreb, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 29 Eylül 2021 Çarşamba günü (bugün) Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $DZG token’ler ön satışa çıkıyor. Fan tokenlerin ön satış toplam adedi 300,000 olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla  75 adet $DZG token alabilecek. Saat 16.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 175’e çıkartılacak. Taraftarlar $DZG Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

$DZG Token Nasıl Satın Alınır?

$DZG Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $DZG token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $DZG Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $DZG Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

E-Ticaret

E-Ticaret Nedir ve Nasıl Çalışır?

KuCoin

Binamon ve Sovryn Kucoin’de Listeleniyor: $BMON ve $SOV Nedir?