in , ,

Dinamo Zagreb Fan Token (DZG) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. Hırvatistan futbol takımlarından Dinamo Zagreb’in fan tokenini inceliyoruz.

26 Nisan 1911’de kurulan Dinamo Zagreb Futbol Kulübü yönetiminin Socioscom ile kurduğu iş birliği sonrası piyasaya sürülen DZG fan token, taraftarlar ve kulüp arasındaki etkileşimi artırmayı amaçlar. Kullanıcılarına oylama ve ödül imkanı da sunan DZG fan token, 25 Kasım 2021’de piyasaya sürülmüştür. 

DZG Fan tokenin taraftarlara sunduğu avantajlardan bazıları şöyle sıralanabilir: 

  • Sezon boyunca Socios uygulamasına özel anketler ve oy kullanma hakkı,
  • Maksimir Stadium’u gezme ve özel izin gerektiren alanlarda bulunma hakkı,
  • Prva HNL ve Hrvatski Nogometni Kup gibi etkinliklerde ev sahibi maçlara ücretsiz bilet kazanma şansı,
  • Çeşitli mağazalardan taraftarlara özel sunulan imzalı ürünleri indirimli olarak satın almak gibi birçok avantaj sağlıyor. 

DZG fan tokenin kullanım alanlarını ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • DZG fan tokeni kullanabileceğiniz Socioscom platformunda sahip olduğunuz token kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz.
  • Socios platformunda bulunan ödül avı sayesinde yalnızca giriş yaparak etrafınızdaki tokenleri toplayabilir ve daha fazla DZG fan token sahibi olabilirsiniz.
  • Socios platformunda bulunan oyunları oynayarak ve quiz’lere katılarak da DZG token kazanma imkanına sahip olabilirsiniz

DZG Fan Token İstatistikleri 

Toplam arzı 5 milyon olan DZG fan tokenin dolaşımdaki arzı ise 726 bin 384’tür. DZG, bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 2.79 dolar seviyesini 6 Ekim 2021’de görürken, en düşük fiyat olan 0.16 dolar seviyesini ise 12 Mayıs 2022’de görmüştür. 

DZG Fan Token Nasıl Alınır? 

DZG fan token nasıl alınır sorusunun cevabı oldukça basit. DZG fan token almak isteyen yatırımcılar, öncelikle bu taraftar tokeni listeleyen borsalara kayıt olmalıdır. Şu an için yalnızca Chiliz üzerinde listelenen DZG, bu platform üzerinden kolaylıkla alınabilir, satılabilir ve elde tutulabilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Binance

Binance, Kriptoda Yapay Zeka Kullanımını Anlatan Bir Gönderi Paylaştı

Internet of Things (IoT)

Internet of Things (IoT) Nedir?