in ,

DEXTools Nedir? Nasıl Kullanılır?

DEXTools, tüm merkeziyetsiz varlıklar ve borsalar hakkında bilgi sağlayan trader’lara uygun olarak hizmet sunan bir ekosistemdir.

2020 yılında Frederic ve Javier tarafından kurulan DEXTools, deneyimli traderları ve yatırımcıları bünyesinde toplama misyonuyla harekete geçti. Blok zinciri verilerini tek bir kapsamlı kullanıcı arayüzünde derleyen DEXTools, alım satım, yatırım ve kripto piyasasının mevcut durumu hakkında bilgi edinmenizi sağlar. DEXTools, geniş altyapısının hem güvenilir hem de eş zamanlı olarak güncellenmesiyle sağlanan verilerin nitelikli olmasına odaklanmıştır.

DEXT Token, aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı program tokenidir. DEXT Force Ventures gibi premium ticaret grubuna ve topluluk girişimlerine erişim sağlar. Pool Explorer, merkeziyetsiz borsalarda likidite hareketlerini ve yeni havuzların oluşumunu takip etmenizi sağlar.

Pair Explorer, bir projenin güven ve ölçümlerine ek olarak bir tokenin grafiklerini ve işlemlerini kontrol etmeyi mümkün kılar. Favori yatırımcıların cüzdanlarını takip etme ve takip etme şansı sunar. Big Swap Explorer, balinaları ve büyük işlemleri izlemeye yarar. Multiswap, alım satım yanıt sürenizi hızlandırmak için birden fazla DEX portalı açar.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Çin Coin’leri Neden Yükseliyor?

Mayıs Ayının En Değerli NFT’leri