in ,

DexCheck (DCK) Bugün 4 Farklı Borsada Listelenecek!

Bu yazımızda, bugün itibariyle 4 borsada listelenecek olan DexCheck’in (DCK) ne olduğundan ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

DexCheck, BRC-20 tokenleri de dahil olmak üzere DEX’lerden ve NFT pazarlarından zincir üzerindeki verileri analiz ederek zamanında içgörüler sunarak analitik yetenekleri güçlendiren bir platformdur.

Buna ek olarak, kullanıılara piyasa dinamikleri hakkında apsamlı bir anlayış kazandırmak için tahmine dayalı veriler sağlar ve duyarlılık analizi yapar. Birçok farklı özelliği ile ön plana çıkan DexCheck (DCK), 20 Temmuz 2023 (bugün) dört farklı borsada listelenmeye başlayacak. IDO’su gerçekleştirilen projenin listeleneceği borsalar arasında KuCoin, Gateio, MEXC ve PancekeSwap gibi önemli platformlar yer alıyor.

Projenin resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirdiği duyuruya göre listeleme işlemleri KuCoin, Gateio ve MEXC üzerinde 20 Temmuz 2023 15:00’da (TSİ) gerçekleşirken, PancakeSwap üzerinde 20 Temmuz 2023 15:10’da (TSİ) listelenecek.

DCK/USDT işlem çiftiyle listelenecek olan DexCheck, 0,01 dolar seviyesinden alım işlemlerine açılacak.

DexCheck’in (DCK) Öne Çıkan Özellikleri

 • Yapay zeka ile geliştirilmiş analitik: DexCheck, kullanıcılara kendi başlarına elde etmeleri zor ve imkansız olan içgörüler sağlar.
 • Sezgisel arayüz: Kullanıcı dostu tasarımı hem yeni başlayanlar hem de deneyimli yatırımcılar için uygundur.
 • Akıllı Yatırımcı Özelliği: Bu özellik, kullanıcıların büyük yatırımcıların ve en başarılı trader’ların hareketlerini kopyalamasına olanak tanır.
 • Token ve likidite kontrol altında açılır: DexCheck, kullanıcıların bir tokenin hak ediş programını, tokenomiklerini ve yaklaşan kilit açma etkinliklerini takip etmelerini sağlar.

DexCheck’in benzersiz ürün ve özelliklerinden bazıları ise şunlardır:

 • InsightsGPT: Yatırımcılara piyasa trendleri hakkında gerçek zamanlı içgörüler sağlayan bir akıllı para uyarı sistemidir.
 • En iyi kripto yatırımcıları lider tablosu: Seçkin yatırımcıların performansını izleyen, stratejilerden öğrenmenizi ve kendi ticaret becerilerinizi geliştirmenizi sağlayan bir liderlik tablosudur.
 • En iyi NFT yatırımcıları liderlik tablosu: En iyi NFT çeviricilerinin performansını izleyen bir liderlik tablosudur. NFT ortamını anlamanızı geliştirmek için yöntemleri ve başarılı hakkında size fikir verir.
 • Adres Analizatörü: Yatırımcıların bir cüzdan adresinin PnL’sini ve yatırım öngörülerini hızlı bir şekilde görselleştirmelerine yardımcı olan bir araçtır.
 • Crypto Whales Tracker: Balianaların büyük işlemlerini ve hareketlerini izlemelerine yardımcı olan bir araçtır. Yatırım stratejilerinizi ve karar verme süreçlerinizi geliştirebilecek değerli bilgiler sağlar.

Bu yıl içinde faaliyete geçmesi beklenen ek ürün sürümleri ise şunları içerir:

 • Telegram Ticaret Botları: ETH/BSC üzerinde işlem yapmak için kullanılabilecek otomatik ticaret botları.
 • Yapay Zeka Arbitraj Tarayıcısı: Yatırımcıların DEX’lerde arbitraj fırsatlarını bulmalarına yardımcı olan bir araçtır.
 • BRC-20 ve Ordinals Token İzleyici: BRC-20 ve ordinals tokenlerini takip eden bir araç sistemi.
 • Yapay Zeka-DexFolio: Cüzdan token varlıklarına dayalı olarak zincir üzerinde akıllı içgörüler sağlayan bir araçtır.

DexCheck Ekibi ve Danışmanları

DexCheck ekibi, kripto ve bok zinciri endüstrisi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan son derece yetenekli profesyonellerden oluşmaktadır.

Kripto ticareti ve blok zinciri veri analizi konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir proje lideri tarafından yönetilen ekip ayrıca ürün inovasyonu, blok zinciri geliştirme, ön uç ve arka uç geliştirme, pazarlama ve topluluk yönetimi konularında uzmanlardan oluşmaktadır. Projenin ekibinde ve danışmanları arasında şu isimler yer almaktadır:

 • Siva Sagiraju, Polygon Labs Ürün Pazarlama Direktörü
 • Ilan Rakhmanov, ChainGPT CEO’su ve CMO’su
 • Jeff Nowak, Maven Capital Kurucusu
 • Shitij Gupta, Enjinstarter ve Altcoin Buzz Kurucu Ortağı
 • Cedric Shan, KuCoin’de BD&Ekosistem Büyümesi Uzmanı
 • Elliot Hagemeijer, Decubate’in Kurucusu

DCK Token ve Yardımcı Programlar

DCK token, DexCheck platformunun yerel kripto varlığıdır. Aşağıdaki maddeler dahil olmak üzere bir dizi faydalı duruma sahiptir:

 • Gelişmiş Veri Analiz Araçlarına Erişim: DexCheck PRO, kripto ve NFT piyasaları hakkında değerli bilgiler sağlayabilecek gelişmiş veri analizi ve araçlarının kilidini açar.
 • DAO Yönetişim Hakları: DCK token sahipleri platformun yönetişim sürecine katılabilir ve platformun gidişatında söz sahibi olabilirler.
 • Özel Erken Erişim: DCK token sahipleri yeni platform özelliklerine, yatırım fırsatlarına ve diğer özel etkinliklere erken erişim elde eder.
 • Staking Ödülleri: Kullanıcılar, ek DCK tokenleri veya diğer dijital varlıklar şeklinde ödüller kazanmak için DCK tokenlerini stake edebilirler.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Yatırımcılar ETF Kararlarını Beklerken, BTC Boğaları 31.000 Doları Hedefliyor

Layer1 ve Layer2 Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?