içinde , , ,

Dexbrowser: Web3 Veri Toplayıcı

Bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan Dexbrowser’ın geliştirmekte olduğu araçlar paketi, merkeziyetsiz ticareti her zamankinden daha erişilebilir ve karlı hale getirecek.

Dexbrowser
Dexbrowser

Dağınık, merkeziyetsiz ticaret, havuz ve stake ekosistemini daha erişilebilir ve kazançlı hale getiren heyecan verici yeni bir ürün yolda. Tüm harika ürünler gibi, Dexbrowser da ilk ürün geliştirmenin son aşamalarında olan iddialı bir kullanıma sunma planına sahiptir.

İlk aşamasında, bir dizi gelişmiş ticaret aracı mevcut olacak. Bunlar, çok zincirli DEX’lerde farklı ticaret çiftlerinin fiyatlarını ve sipariş defterlerini karşılaştırmak için spread ve arbitraj araçlarını ve ayrıca akıllı zincirler arası ticareti kolaylaştıran diğer arama araçlarını içerir. Ayrıca, ağlardaki olası güvenlik ihlallerini kullanıcılara bildirebilen “saldırı uyarısı” gibi güvenlik araçları da olacak.

Bir sonraki aşama, akıllı farming ve arbitraj dahil olmak üzere gelir odaklı veri türevlerine odaklanacak. Havuzlar için buna, yeni zincirler arası farming havuzlarına gerçek zamanlı erişim, gelişmiş filtrelere sahip bir tfarming havuzu arama motoru ve farklı havuzlara otomatik olarak fon tahsis edebilen, bunları izleyen ve otomatik yeniden yatırım seçenekleri sunan ek işlevler dahildir. Ticaret için, en iyi ticaret çiftleri ve yolları görüntülenecek ve K-çizgileri ve güçlü tek tıklamalı arbitraj gibi ek araçlar da sağlanacak.

Dexbrowser
Dexbrowser

Son olarak ürün, veri paylaşımı, veri madenciliği ve açık kaynaklı ürün geliştirme dahil olmak üzere açık kaynaklı bir veri ağına dönüşecektir. Dexbrowser’ın yerel tokeni olan $BRO ile kullanıcılar, güvenli ve merkeziyetsiz veritabanlarında ticaret profillerini paylaşmaya teşvik edilecek. Bu noktada diğer veriye dayalı türev ürünler de platformda kullanıma sunulacak.

Dexbrowser ayrıca başarılı bir ekip tarafından geliştirilmektedir. Ürün ve geliştirme ekibi, DEX’ler, dApp’ler, Ethereum ve vadeli işlem ve opsiyon platformları dahil olmak üzere bir dizi merkeziyetsiz mimaride geçmişe sahiptir. Halkla ilişkiler ekibine gelince, ekip üyeleri Forbes, NEO ve Ontology gibi tanınmış kuruluşlar için çalıştı.

Yukarıda bahsedilen $BRO tokeni, platformun yönetimini ve hızlı gelişimini kolaylaştıracaktır. Kullanıcılar, farming, veri sağlama ve ürün geliştirme dahil olmak üzere çeşitli şekillerde $BRO kazanabilecekler. Sahipler, ücret yapıları, yeni havuzlar, yeni takaslar kararlarında bir paya sahip olacak ve NFT’ler ve ek gelişmiş araçlar dahil olmak üzere özel özelliklere erişime sahip olacak. Tokenin toplam arzı 500,000,000 olacak ve enflasyonu kontrol etmek için kademeli olarak yeniden satın alınma ve yakılma modelini takip edecek.

Dexbrowser
Dexbrowser

DEX ile ilgili ürünler, blockchain dünyasında rekabetçi bir alandır. En fazla veriyi bir araya getiren ve uygun şekilde sunan çözümlerin kalıcı bir rekabet avantajı kazanması muhtemeldir. Toplanan veri miktarına, analiz araçlarına, arama motorlarına, farming ve arbitraj araçlarına, türevlere ve diğer işlevlere bakıldığında, Dexbrowser, iZumi, Beatsquare, Libre ve DEXTools gibi benzer ürünlere göre açık bir avantaja sahip olarak öne çıkıyor.

Dexbrowser şu anda geliştirmenin son aşamalarındadır ve uygulamanın kısa süre içinde yayınlanması planlanmaktadır. Daha fazla haber ve duyuru için projenin sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz:

– Twitter: https://twitter.com/dexbrowser

– Telegram: https://t.me/dexbrowserofficial

– Website: https://dexbrowser.com/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

KoinSaati tarafından yazıldı.

DeFi 2.0

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) 2.0 Nedir?

KuCoin

Monsta Infinite (MONI) Kucoin’de Listeleniyor: $MONI Nedir?