in ,

Devam Eden Airdrop Etkinlikleri

Kripto dünyası için bir airdrop, kripto girişimleri tarafından bir projeyi ve projenin token’larını tanıtmak için kullanılan bir pazarlama stratejisidir.

Bu strateji, projenin yerel kripto para birimini mevcut veya potansiyel kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtmayı içerir. Bazı durumlarda kullanıcıların airdrop’lara katılabilmeleri için projenin sosyal medya hesabını takip etmek ve gönderilerini paylaşmak gibi şartları yerine getirmeleri istenir.

Habit Trade

Habit Trade, NASDAQ, New York Menkul Kıymetler Borsası, Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası, Singapur Borsası ve diğerleri dahil olmak üzere birden fazla küresel piyasaya kolayca yatırım yapmayı mümkün kılan hisse senedi alım satım platformudur. Habit Trade; hisse senetlerini, ETF’leri opsiyonları, vadeli işlemleri ve fonları kapsar.

KAIDEX

KAIDEX V3, KardiaChain’deki ilk AMM ve DEX’dir. KAIDEX V3, KardiaChain Network’deki TVL’yi güçlendirmek için tasarlanmıştır ve topluluk odaklı bir organizasyon olmayı amaçlamaktadır. KAIDEX’te likidite sağlayan herkes, platformun gelecekteki büyümesi ve gelişimi üzerinde kontrol sağlayan yepyeni bir yönetişim token’ı olan $KDX ile ödüllendirilir.

Viral Coin

ViralCoin, WEB3’te abonelikleri kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir DAO’dur. $VIRAL’in arkasındaki fikir, onu elektrik faturaları, kira, video hizmetleri ve çok daha fazlasını hızlı ve verimli bir şekilde ödemek için kullanmaktır.

TipMeACoffee

TipMeACoffee, Breeze blockchain üzerine inşa edilmiş, kullanıcıların $TMAC token kazanmak için içerik paylaştığı, temel bir paylaşım fikri ve diğer kullanıcılara bir kahve bahşiş konsepti ile geliştirilen bir sosyal medya platformudur. $TMAC, kullanıcıların kazandıkları token’ları $BNB gibi başka herhangi bir token ile değiştirebilecekleri PancakeSwap’ta listelenmiştir.

HealthFi App

HealthFi App, çoğu insan için temel bir günlük aktivite olan antrenman etrafında Tracking-Fi ve Game-Fi öğeleriyle oluşturulmuş bir Web3 fitness uygulamasıdır. HealthFi, tüm spor modellerini bir uygulama ve blockchain entegrasyon konseptine getiren ilk projedir.

Melody

Melody, Web3’ü müzik alanına taşıyan, GameFi ve SocialFi’yi birleştiren bir Web3 app’dir.  Oyuncular; mikrofon, kulaklık, karaoke odası vb. şekillerdeki NFT passport’ları ile karaoke odalarında şarkı söyleyerek, dinleyerek ve puanlayarak token kazanabilirler. Kazanılan token’lar, oyunda sürekli olarak tüketilebilir veya gerçek kâr için nakde çevrilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

ApeCoin (APE) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizleri I 07.08.2022

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 7 Ağustos 2022