in ,

Derivio Testnet ile Nasıl Etkileşim Kurulur?

Testnet

Derivio, zkSync Era tarafından desteklenen, riske göre ayarlanmış likidite sağlama özelliğine sahip sentetik türevler sunan yapılandırılmış bir türev ekosistemidir. 

Bu yazımızda, ilk önce zkSync’te, ardından NEAR’da faaliyete geçecek olan Derivio’nun testnet’i ile nasıl etkileşime gireceğinizi anlatacağız. 

  • Linke tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfanın sağ üst bölümünde “Cüzdanı Bağla” butonu yer alacak. Bu butona tıklayarak MetaMask cüzdanınızı bağlamanız gerekiyor. 

  • Cüzdan kurulumunuzu tamamladıktan sonra cüzdanınıza zkSync Era testnet ağını ekleyin. 
  • Derivio’ya özgü bazı test tokenlerine ihtiyacınız olursa “https://derivio.xyz/faucet” linki üzerinden varlıkları talep edebilirsiniz. 
  • dETH testnet tokenlerine sahip olduğunuzda Derivio Testnet platformunu tekrar ziyaret etmeli ve kalıcı, opsiyon ve spot ticaretin yanı sıra DLP basımı ve staking gibi özellikleri keşfedin. 
  • İşlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra deneyimlerinizi Derivio Discord sunucusu üzerinden diğer üyeler ile tartışabilirsiniz. 
  • Herhangi bir sorunuz olması durumunda, Derivio Discord kanalı üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz. Son gelişmelerden haberdar olmak için ise Twitter’dan Derivio’yu takip edebilirsiniz. 

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra olası bir airdrop etkinliğinde ödül kazanmaya hazır olmuş olacaksınız. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

PitchBook, Yatırım Şirketlerine Dair Rapor Sundu

Bitcoin (BTC) Fiyatı Yükselişe Geçti! Devam Edecek mi?