in

Derived Finance IDO’suna Nasıl Katılınır?

Derived

Derived Finance, günden güne potansiyelini artırmakta ve genişletmektedir. Yol haritasındaki önemli olaylardan biri de IDO aşamasıdır. Derived-Poolz IDO katılım sürecine dair net bir genel bakış sağlamak için baştan sona tüm akışı siz değerli okuyucularımız için hazırladık.

Poolz, kriptopara sektöründeki projelerine listelemeden önce fon toplamada yardımcı olmak için Web 3.0 altyapısı üzerine inşa edilmiş, merkeziyetsiz, zincirler arası bir IDO platformudur. Poolz platformu halihazırda birçok farklı blok zinciri ile entegre olmuştur ve en büyük 10 blok zinciri ağlarından daha fazlası ile entegrasyon ve görüşme halindedir.

IDO Tarihi: 13 Ekim 2021

Whitelist’e (beyaz liste) katılmak için tıklayın.

Poolz’da Yapılacak Olan IDO’ya Nasıl Katılabiliriz?

  1. Katılmaya hak kazanmak için en az 250 Poolz gereklidir.
  2. Poolz web sitesine gidin ve cüzdanınızı bağlayın.
  3. Poolz tokenlerinizi istediğiniz süre boyunca kilitleyin.
  4. Beyaz liste gereksinimini tamamlayın (yalnızca BSC üzerinde).
  5. IDO tokenini satın alın ve talep edin (eğer airdrop yapılmadıysa).

Adım 1: IDO’ya katılmak İçin Yeterli Poolz Tokeniniz Olduğundan Emin Olun

  1. Lottery System: Platformda kilitlediğiniz her 250 $POOLZ için, size bir allocation (tahsis) kazanma şansı sunan bir piyango bileti kazanacaksınız. Yani, 1.000 $POOLZ’u kilitlerseniz, dört piyango bileti alacaksınız. Tahmin edebileceğiniz gibi, ne kadar çok $POOLZ kilitlerseniz, o kadar çok bilet kazanırsınız ve piyango sistemi aracılığıyla bir tahsis kazanma olasılığınız o kadar yüksek olur.
  2. Top 100: Poolz sahiplerinin garantili bir IDO ve PreIDO ataması; İlk 100, daha sonra açıklanacak olan LİDER PANOSU tarafından belirlenir.
  3. Poolz Party: Ayın son IDO’su için tüm ay boyunca herhangi bir IDO için seçilmeyen kullanıcıların %50’si için garantili tahsis!

*Gereklilikler: Kullanıcıların Poolz tokenini kilitli tutması ve her IDO için başvurması gerekir.

https://www.poolz.finance/ adresine gidin ve kripto cüzdanınızı bu platforma bağlayın. Poolz sayfasının sağ üst köşesindeki “Connect Wallet” seçeneğine tıklayabilir ve açılır menüden tercih ettiğiniz cüzdanı seçebilirsiniz.

  • Sorunsuz bir deneyim için Metamask cüzdanı kullanmanız tavsiye edilir.

Cüzdanınızı bağladıktan sonra $POOLZ tokenlerinizi kilitlemeniz gerekir. Bu, Poolz’da gerçekleştirilen IDO’lara katılmak için zorunlu bir adımdır ve bunu resmi Poolz kilitleme sayfasından yapabilirsiniz: https://www.poolz.finance/lock-poolz

ÖNEMLİ NOT:

a) Poolz tokenlerinizin kilitlenme süresini en az 7 gün olarak özelleştirme seçeneğiniz vardır;

b) Başarılı kilitlemeden sonra Poolz tokenleriniz “Tokenlerim” sekmesinde görünür ve kilitleme süresi geçtikten sonra talep edilebilir;

c) Lider panosu, platformda $POOLZ’u kilitleyen tüm cüzdanları günlük olarak görüntüler ve sıralar. İlk 100’de bir rütbe kazanmak için yeterli $POOLZ’u kilitlerseniz, gelecek IDO’larda ve PreIDO’larda garantili tahsis alacaksınız, aksi takdirde IDO tahsisinize bir piyango sistemi aracılığıyla karar verilecektir (minimum 250 gereksinimini kilitlediğiniz sürece Poolz tokenleri).

Tüm POOLZ sahipleri, Top 100 dahil olmak üzere IDO katılımı için blok zincirine kaydolmalıdır! Bu nedenle, her kullanıcının aktif olduklarını ve yukarıda gösterildiği gibi “Join Whitelist” seçenine tıklayarak IDO’ya katılacağını onaylamak için cüzdanlarını kullanarak bir işlem imzalaması gerekir. Beyaz listeye alma onay işlemi BSC ağında  (proje ağı ne olursa olsun), bu nedenle ücretler çok düşük olacak ve tüm sürecin tamamlanması sadece birkaç saniye sürecektir!

IDO beyaz listesi kazananları, aşağıdakiler gibi diğer bilgilerle birlikte, IDO’dan yaklaşık 24 saat önce TG’nin ana Poolz kanallarında yayınlanacaktır.

Allocation Satın Alma: https://www.poolz.finance/lobby‘de IDO havuzuna bağlanarak, satış başlar başlamaz gerekli tahsisi satın alabileceksiniz.

Talep Etme: Bir allocation kazandıysanız ve IDO’ya katıldıysanız, IDO tokenleri şunlar olabilir:

Onları talep etmenize gerek kalmadan otomatik olarak cüzdanınıza bırakılır. Bu, Poolz’daki IDO sürecini daha da basitleştirir.

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi https://www.poolz.finance/my-tokens “Tokenerlarım”dan manuel olarak talep edilmiştir:

Bu adımları izledikten sonra Poolz’da IDO sürecini tamamlamış olacaksınız, bol şanslar!

Poolz ile ilgili en son güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz:

Telegram | Telegram Announcements | Twitter | Website | Github |Discord

Derived — Hiçbir haberi kaçırmamak için aşağıdaki kanalları takip edebilirsiniz

WEBSITE | TWITTER | ANNOUNCEMENTS CHANNEL

Kaynak: https://derivedfinance.medium.com/derived-fi-upcoming-ido-on-poolz-dual-ido-898868b86856

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

KoinSaati Akademi: WAX Nedir?

LOCGame

LOCGame Oyun Geliştirme Güncellemesi #1