in ,

DeRace Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Play to Earn alanına bambaşka bir boyut katarak çeşitlendiren blok zincir ve NFT teknolojileriyle birleştirilmiş DeRace nedir ve nasıl satın alınır?

Ekibi ve Yatırımcıları

Çok uluslu ekip üyeleri, piyasadaki en iyi sanal at yarışı deneyimini ve çok daha fazlasını bir araya getirmek için çalışır. Kurucuları Adomas ve Adelaida liderliğindeki sektör uzmanlarından oluşur.

Tokenomi

DeRace Coin (DERC), tıpkı Ethereum gibi Ethereum blok zincirinde alınıp satılabilen, ERC20 uyumlu bir kripto para birimidir. Hem bir DeRace platform para birimi hem de bağımsız bir değer deposudur.

Kriptopara

Oyun içi işlemler için DeRace Coin’i (DERC) kullanmak, işlem ücretlerindeki maliyetleri düşürür.
DeRace coin, tüm platform için itici güçtür. DeRace kitle fonlaması, hem DeRace coin’leri hem de klasik ödeme seçeneklerini sunarken tüm işlemler DeRace coin’ler kullanılarak gerçekleştirilir. Tüm yarışlar, kazançlar, atlar ve eşya alım satımları DeRace coin ile yapılır.

Avantajları

DeRace, NFT atları satın alıp yetiştirebileceğiniz ve gerçek kâr için sahip olduğunuz hipodromlarda yarışlara ev sahipliği yapabileceğiniz ilk merkeziyetsiz blockchain tabanlı yarış atı platformudur.

DeRace, gerçek hayattaki at yarışlarını simüle eden ve oyunculara en iyi at yarışı deneyimini yaşatan bir platformdur. Sadece yarışın kendisini değil aynı zamanda endüstrinin diğer kısımlarını da içerir. At sahipleri; atlara sahip olabilir, onları yetiştirebilir ve ticaretini yapabilir ve ayrıca yarışlarda yarışabilir. Hipodromlar yarışlara ev sahipliği yapar.

Yol Haritası

DeRace, daha önce hiç görülmemiş bir sürdürülebilir P2E modelini tanıttı. 2022-2023 boyunca, DeRace platformunu büyük P2E özellikleri ekleyerek ve ekosistemi genişleterek oyun içi NFT’ler ve $DERC için daha fazla fayda sağlamayı hedefliyor.

DeRace2Earn = Create2Earn + Engage2Earn + Manage2Earn

Nasıl Alınır?

DRC almak oldukça basittir. KuCoin ve Uniswap gibi popüler borsalarda listelenen varlığı borsalar üzerinden kolaylıkla alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. KuCoin, şu anda token ticaretinin yapıldığı en aktif borsadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Solana Tabanlı Everlend Finance Kritik Bir Süreçte!

Ethereum (ETH) Fiyatında Son Durum Ne?