Dent ve Holo’yu Gelecekte Ne Bekliyor?

Dent yenilikçi bir dijital mobil operatör olarak piyasaya sürüldü. 2017 yılında piyasaya girişini yapan Dent mobil veri abonelikleri, eSIM kartlar, sesli dakikalar ve dolaşıma ihtiyaç bırakmayan hizmetler sunuyor. Bu kriptopara birimi mobil veri endüstrisini serbestleştimeyi planlıyor.

Dent mobil veri serbestleşmesini dünya çapında bir pazar haline getirmek için kullanıyor. Bunu yaparken blockchain teknolojisini kullanarak farkını ortaya koyuyor. Dünyanın internete ulaşılabilir her yerinden, her bir birey Dent Exchange’de mobil dakikaları ve veri paketlerini tokenize etmek ve alım satımını yapmak için kullanabilir.

Dent coin nedir? Dent coin hakkında merak edilenler, grafik ve yorum

Merkeziyetsiz Telekom Endüstrisi mottosuyla yola koyulan Dent, gelecek hedeflerine Telekom endüstrisindeki tekelleri kırmak olarak bakıyor. Dent kullanımı arttıkça bu mottonun gerçekleşmesi oldukça mümkün görünüyor. Dent şu anda bu alanda rakipsiz görünüyor. Telekom endüstrisinin tekellerden kurtulması fikri oldukça ilgi çekici.

Blockchain teknolojisini telekom endüstrisinde kullanma fikri Türk yatırımcılar tarafından oldukça ilgi görüyor. Özellikle Türkiye’de Dent coin oldukça popüler. Dent coin güvenlik açığı yaşamaz ve marketing alanında başarılı işler yapmaya devam ederse gelecekte güzel günler bekliyor diyebiliriz.

Holo’yu Gelecekte Ne Bekliyor?

Öte yandan Holo yine Türk kripto yatırımcıları arasında çokça ilgi gören kriptopara birimlerinden birisi olarak göze çarpıyor. Holochain teknolojisi dağıtık bir bilgisayar ağı olarak göze çarpıyor. Dağıtık bilgisayar ağı sayesinde sonsuz bir ölçeklendirme vaatleri heyecanlandırıyor. Ancak Holo’nun en göze çarpan dezavantajı ise sürekli yeni ürünler ve geliştirmeler ortaya çıkacağı haberinin olması. Holochain’i ayakta tutan yaptığı işlerden ziyade, sürekli bir işler yapacağını söylemesi diyebiliriz.

İlginç Bir Şekilde Türklerin Daha Çok Yöneldiği Altcoin'i Tanıyalım: Holo (HOT) Nedir? - onedio.com

Bir yandan baktığımızda işe yarıyor gibi ancak sürdürülebilir olduğunu düşünmüyorum. Holochain’in yeni ürünler ve gelişmeler ortaya koyması ve Roadmap’ine sadık kalması oldukça önemli. Roadmap’ine sadık kaldığı takdirde zaten halihazırda bulunan Holo fanlarının da artan desteğiyle daha da iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Sushiswap

Sushiswap, 350 Milyon Dolarlık Hack Tehlikesini Anonim Bir Geliştirici Sayesinde Atlattı

Binance Smart Chain Üzerindeki En İyi 10 DeFi Uygulaması