içinde ,

Deneyimli Analist Cardano ve Swipe’tan Yükseliş Bekliyor

Hollandalı teknik analist Michael van de Poppe, düzenli olarak paylaştığı teknik analizleriyle biliniyor. Twitter’dan Swipe ve Cardano’ya dair yükseliş beklediğini açıklayan bir tweet yayınladı. İşte tweetini yaptığı grafiklerle destekleyen ünlü analistin Swipe ve Cardano hakkındaki görüşleri!

Swipe (SXP)

Ünlü analist attığı tweet’te $SXP için özellike SXP/BTC çiftinin takip edilmesi gerektiğini vurguladı. Swipe’ın Bitcoin karşısında güç kazanması halinde geçtiğimiz ay yaşadığı büyük çöküşten kurtulabileceğini söyledi.

Swipe için $2.708 USD’nin ilk hedef olduğunu söylerken, bu seviye destek olarak çalışırsa $3.629 USD üzerine doğru bir ivmelenme görülebileceğini düşünüyor.

Cardano (ADA)

Piyasa genelinde bir zayıflık olduğunu belirtse de akıllı kontrat odaklı bir platform olan Cardano’nun Bitcoin karşısında yükseliş sinyallerini devam ettirdiğini söyledi.

Cardano için ADA/BTC paritesini inceleyen Poppe, 6,200 Satoshi değerini hedef olarak belirtti.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

MetaMask

MetaMask Kurumsal Varlıklar İçin DeFi İşlevselliğini Genişletiyor

Kriptopara, Bitcoin

Bitcoin’in Tarihçesi 3: Bitcoin’in Teknik Tarihi