in , ,

DeFi Ve NFT Dünyasından Yeni Gelişmeler

DeFi ve NFT dünyasından önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bitcoin’in yüksek uçtuğu zamanlarda, Ethereum 2.0 Genesis ​​blok’unu başlattı ve DeFi piyasaya hakim olmaya devam ediyor. Bu kapsamda artık NFT’ler kripto para haberlerinde daha sık yer alıyor.

Son günlerin en çok konuşulan DeFi ve NFT projesi Polka City oldu. Polka City, dün pre-sale aşamasını gerçekleştirdi ve projeye ilgi oldukça yoğun oldu. Polka City, özellikle blockchain alanında tecrübeli yazılımcılardan ve kripto pazarlama sektöründe görev alan yetenekli bir ekip tarafından destekleniyor. Proje, son dönemde oldukça popülerleşen NFT altyapısına sahip. Sanal bir şehir kurarak bu şehrin içerisindeki sanal varlıklara (Taksi, AVM, Bar vb.) yatırım yapma imkanı tanıyor ve bu doğrultuda sanal varlıkların sahipliğinde inovasyon yaratılması amaçlanıyor. Polka City, NFT’lerin sanal varlık pazarı için büyük potansiyel taşımakta. Peki Polka City için ilerleyen günlerde bizi neler bekliyor?

Polka City

Polka City projesinde dün pre-sale satışı gerçekleştirildi. Projeye ilginin son derece yoğun olduğu gözlemlendi. Dün Uniswap borsasında listelendi, yarın ise platformun açılışı gerçekleşecek. Ekip üyelerinin verdiği bilgilere göre Coinmarketcap, Coingecko ve Etherscan başvurularının hepsi yapılarak projeye ait tüm bilgiler ilgili birimlere iletildi. Projenin test aşamaları sona eriyor, artık yarın platform aşamasına geçiliyor. Bugün Bilaxy borsasında listeledi ve yeni duyumlara göre yeni borsalarda listelenmeler her an gerçekleşebilir. Projenin fiyatı şu anda 0,14 dolardan işlem görüyor ve platformun açılışı Coinmarketcap ve Coingecko haberleri ile fiyat yukarı seviyelere tırmanabilir.

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Son Aylarda Gösterdiği Performansla Bitcoin’i Geçen 3 Kripto Para

Kriptopara, Bitcoin

23 Şubat 2021 Tarihli Fiyat Analizi: BTC, ETH, BNB, DOT, ADA, XRP