in ,

Deepwaters Testnet ile Nasıl Etkileşime Girilir? Airdrop İhtimali Var mı?

NFT drop

Deepwaters, DeFi alanına olgunluk getirmek ve yeni nesil finansal uygulamaları güçlendirecek sistemleri etkinleştirmek amacıyla geleneksel finans ve blok zincir teknolojisinin hibrit mimaride birleştirilmiş halidir. 

Takas olmadan ticarete olanak tanıyan Deepwaters, gas ücreti almadan sıfır slipaj ile hizmet verir. 2023’te çıkacak olan Deepwaters v2, merkezi ve merkeziyetsiz platformlar arasındaki ayrımları önemsiz kılmak için Deepwaters v1 mimarisini yükseltecek. Deepwaters bu yükseltme ile birlikte, ister merkezi ister merkeziyetsiz bir şekilde konumlandırılmış olsun, herkesin operasyonlarını doğrulayabileceği güvenilir, büyük ölçüde ölçeklenebilir, gözetim dışı bir platform haline gelecektir. 

Platformun bir de yerel kripto varlığı bulunmakta. Bu varlığın simgesi ise WTR’dir. WTR, kullanıcılarına, sahiplerine ve protokole bir bütün olarak hizmet etmek için tasarlanmıştır. 

17 Kasım’da başlatılan ve şu anda yayında olan Deepwaters v2 Testnet için airdrop’a nasıl katılınır dilerseniz birlikte inceleyelim. 

  • Avalanche testnet faucet üzerinden 2 AVAX talep edin ve “MetaMask’e Alt Ağ Ekle” butonuna tıklayın. “https://faucet.avax.network/“ bu link üzerinden AVAX’larınızı talep edebilirsiniz. 
  • Deepwaters Testler Dashboard’a gidin ve MetaMask cüzdanınızı bağlayın. 
  • Faucet’a tıklayın, tüm test tokenlerini seçin ve hak talebinde bulunabilmek için ekran görüntüsü alıp tweetleyin. 
  • Bir sonraki adım olarak Deepwaters Testnet Dashboard’a geri dönün ve “Para Yatır” butonuna tıklayın. 
  • İşlemi tamamladıktan sonra Deepwaters Exchange’e gidin ve testnet platformu ile etkileşim kurmaya başlayın. 
  • Ekip, geliştirme aşamasındaki özelliklere ve Deepwaters Mainnet yayına girdiğinde ilk olarak hangi tokenleri listelemeye çalışacaklarına yardımcı olmak için kısa bir anket oluşturdu. Bu anket üzerinden platform ile etkileşim kurabilir ve platformun gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Airdrop etkinliğine katılabilmek için yapmanız gereken her şey bu kadar. Platformun sosyal medya ağları üzerinden son gelişmelerden haberdar olabilir ve airdrop zamanı ödüllerinizi talep edebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Casper Network (CSPR) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

Fetch.ai (FET) Nedir? Nasıl Alınır?