içinde , ,

Decimated (DIO) Projesi Nedir?

Decimated

Decimated (DIO), oyuncuların bir insan vatandaş veya bir cyborg polisi oynamayı seçebilecekleri bir 3. şahıs RPG hayatta kalma rol yapma oyunudur.

Yüzlerce yıllık yıkıcı iklim değişikliği ve çevrenin şirketler ve endüstri tarafından feci şekilde ihmal edilmesinden sonra dünya terk edildi. Siyasi ve sosyal huzursuzluk, eski şehirlere büyük bir yıkımı beraberinde getirdi. Medeniyet çöktü ve yok oldu, ancak bir siborg polis gücü hala çorak araziler üzerinde kontrol sahibi olmaya devam ediyor.

Decimated

Yeni dünyaya yalnızca ayrıcalıklı birinci sınıf vatandaşların girmesine izin verildi. Geride kalan değersiz sahışlar, suçlular, isyancılar, siyasi muhalifler ve yoksullar ormanlarla büyümüş, bataklıklarla dolu, kumla yutulmuş ve buzla donmuş gezegenin unutulmuş şehirlerinde çöpçülük yapıyor. Kirlilik ve teknolojik enkaz çevreyi kirletiyor ve hayatta kalanlar yıkılan gökdelenlere, laboratuvarlara, terk edilmiş metropollere ve çökmekte olan otoyollara sığındı.

Oyuncular, diğer oyunculara karşı savaşmayı veya onlarla takım kurmayı, ganimet toplamayı, kargoları veya VIP’leri başka yerlere taşımayı, yasal veya yasadışı kaynakları toplamayı ve ticaret yapmayı, efsanevi yaratıkları avlamayı, bölgeleri ele geçirmeyi ve çetelere karşı güvenli evler inşa etmeyi seçebilirler.

Decimated

Oyunda bunlara ilaveten bir dizi fütüristik araç arasından seçim yaparak süper bir otoyol ağı boyunca seyahat edebilirsiniz.

Oyuncular bir sahış olarak oyuna başlar, ancak oyunu oynarken daha şahıs veya cyborg olup olmadığınızı belirlemek için farklı görevler gerçekleştirmeyi seçebilirsiniz. Oyuncular rollerini giydikleri kıyafetlerle tanımlayacak ve doğru rol oynamaları beklenecektir.

Decimated Son Gelişmeler

Decimated (DIO), Metaverse Launchpad platformu FireStarter ile iş birliğini duyurdu. Kısa süre önce Decimated tarafından duyurulan Solana Blockchain entegrasyonu, oyna-kazan ekonomisine ve NFT altyapısına güç verecek (hızlı ve uygun fiyatlı ağ işlemleri).

Solana, dünyanın en hızlı blok zincirlerinden biridir ve DeFi, NFT’ler, Web3 ve daha fazlasını kapsayan 400’den fazla projeyle kriptodaki en büyük ekosistemlerden birine sahiptir.

Twitter

Website

FireStarter Nedir?

FireStarter, uzun vadeli başarı için metaverse kriptopara projelerini kuluçkaya yatıran bir IMO başlatma panelidir. FireStarter, yatırımcılar için riskten arındırma ve projelere güvenilirlik kazandırmada, erken proje destekçilerinin katılmakta kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam yaratabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Luna Rush

Luna Rush Nedir? Airdrop’a Nasıl Katılınır?

Lithium Finance, Pre-Stake Girişimini Sürdürüyor