in , ,

DeBank, DeBank Chain Testnet’in Lansmanını Duyurdu

Testnet

Tüm EVM zincirlerindeki tokenlerin, DeFi protokollerinin ve NFT’lerin çoğunu kapsayan, Web3 tabanlı bir portföy izleyicisi olan DeBank, DeBank Chain Testnet’in lansmanını duyurdu.

DeBank, sosyal medyanın varlık katmanı olmayı hedefleyen DeBank Chain’i tanıttı. OP Stack üzerine inşa edilen zincirin gelişimi, öncelikle işlem ücretlerini en aza indirmeye, yerel Account-Abstraction benzeri bir deneyim sunmaya ve L1 varlıklarının güvenliğini sağlamayı hedefliyordu. DeBank Zinciri bugün testnet üzerinde lanse edildi ve mainnet 2024’te hizmete girecek.

DeBank, tüm EVM zincirlerindeki tokenlerin, DeFi protokollerinin ve NFT’lerin çoğunu kapsayan, Web3 tabanlı ve portföy izleyicidir. Daha önce, Sequoia, Dragonfly, Coinbase Ventures ve diğerleri tarafından desteklenen 200 milyon dolarlık bir değerlemeyle Seri A fonunda 25 milyon dolar topladı.

Proje, sosyal etkileşimlerin yüksek frekanslı doğasına uyum sağlamak için bireysel işlemlerin gas maliyetini 100 ila 400 kat azaltarak mutabakat mekanizmasını değiştirdi. Account-Abstraction benzeri bir sistemi zincir düzeyinde yerel olarak entegre ederek kullanıcıların mevcut EVM standardı ile %100 uyumluluğunu koruyarak Web2’ye yakın bir deneyim sunmayı sağladı.

Yeni hesap sistemi, özel bir L2 özel anahtarıyla imzalanan işlemleri destekleyerek, sosyal senaryolarda L1 özel anahtarlarının kullanımını azalttı ve kullanıcıların L1 varlıklarının güvenliğini artırdı.

Raby Wallet, DeBank Testnet’i entegre etti ve Gas faucet’e sahip. Böylece her Rabby kullanıcısı test Gas’a kolayca erişebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Olası Zora Airdrop’una Nasıl Katılınır?

FC Barcelona, Blockchain ve NFT Girişimleri için 132 Milyon Dolar Topladı