in , ,

De.Fi Ekibi ile AMA Etkinliği

De.Fi projesinin Kamu İlişkileri Sorumlusu Sayın Sonali ile 26 Mayıs Cuma TSİ 18.00’de TrustFi Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Ms Sonali, Head of Relationships of De.Fi i met with our community on Friday, 26th at 18.00 in the TrustFi Telegram group for the AMA event. We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Kripto Piggy: Herkese merhaba TrustFi ailesi, De.Fi projesinin Kamu İlişkileri Sorumlusu Sayın Sonali bugün AMA (Bana Her Şeyi Sor) Etkinliği için bizlerle birlikte. Hoş geldiniz, nasılsınız?

Hello everyone, TrustFi family, Ms Sonali, Head of Relationships of De.Fi is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event. Welcome, how are you? 

Sonali: Herkese merhaba! Bugün bizi burada ağırladıkları için TrustFi’ye teşekkür ederiz, bu harika toplulukla tekrar bağlantı kurmak harika.

Hello everyone! Thank you to TrustFi for having us here today, it’s great to connect with this awesome community again.

Kripto Piggy: Burada olmanız harika, De.Fi heyecan verici bir proje ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz. Hazırsanız başlayalım mı?

It is great to have you here, De.Fi is an exciting project and we are looking forward to find out more about it. If you are ready, shall we start?

Sonali: Evet, hazırım!

Yes ready steady go!

Kripto Piggy: Öncelikle bize biraz kendinizden ve De.Fi’ye nasıl başladığınızdan bahsedebilir misiniz?

First can you tell us a little bit about yourself and how you got started in De.Fi?

Sonali:Elbette, benim adım Sonali, De.Fi’nin İlişkiler Müdürü. Vancouver Kanada’da her hafta insanlar için eğitici kripto atölyeleri düzenleyerek 2017 civarında kripto sektörüne girdim, ardından Vancouver’da Kanada’nın Batı Kıyısındaki ilk Blockchain Yat Gezisi Konferansı etkinliğini düzenlemeye devam ettim, bundan sonra Kripto, Blockchain ve teknolojide kadın olmak üzerine halka açık konuşmaya davet edildim. Şimdi De.Fi için çalışıyorum ve yaptığım işi gerçekten seviyorum.

Sure, well my name is Sonali, Head of Relations for De.Fi. I got into the crypto space around 2017 holding educational crypto workshops for people in Vancouver Canada weekly, then went on to produce the very first Blockchain Yacht Cruise Conference event on the West Coast of Canada in Vancouver, after that I was invited to public speak on Crypto, Blockchain and being a female in tech. Now I work for De.Fi and really love what I do.

Kripto Piggy: Çok etkileyici bir geçmişiniz var. Teşekkür ederim. 

You have very impressive background. Thank you.

Merhaba arkadaşlar,

De.Fi projesinin Kamu İlişkileri Sorumlusu Sayın Sonali bugün AMA (Ask Me Anything) Etkinliği için bizimle birlikte.

Sayın Sonali, De.Fi hakkındaki soruları yanıtlamak üzere davetimizi kabul ettiğin için teşekkür ederiz!

Etkinliğimiz 2 oturum şeklinde gerçekleştirilecektir:

⁃ İlk olarak size proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu oturum sırasında sohbet kapalı olacak.

⁃ Ms Sonali sorularımızı yanıtladıktan sonra, üyelerimizden soru alabilmek için sohbeti beş dakikalığına açacağız. Ms Sonali topluluktan gelen 10 soruyu seçecek ve yanıtlayacak.

Şimdi sorularımızı sormaya başlayacağız. Keyifli bir etkinlik olsun!

Hello Friends,   

Ms Sonali, Head of Relationships of De.Fi project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.   

Ms Sonali, thank you for accepting our invitation to answer the questions about De.Fi!   

Our event will be held in 2 sessions:  

 ⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.   

 ⁃ After Ms Sonali answer our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Ms Sonali will cherry pick and answer 10 questions of the community. 

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Kripto Piggy: Daha detaya girmeden önce bize kısaca De.Fi’nin ne olduğunu açıklayabilir misiniz? Onu bir SuperApp yapan nedir?

Before we dive deeper, can you please explain to us what is De.Fi in a nutshell? What’s makes it a SuperApp?

Sonali: De.Fi, en büyük Çapraz zincir portföy yöneticisi gösterge tablolarından biridir. Kullanıcılar 43 Zincir, 450 Protokol ve 8 merkezi borsadaki kripto ve defi pozisyonlarını görüntüleyebilirler. Ayrıca, birçok farklı ekosistemde en iyi DeFi fırsatlarını bulmayı kolaylaştırıyoruz ve kullanıcıları kripto dolandırıcılıklarından, hack’lerden ve kötü aktörlerden korumak için özenle tasarlanmış bir araç paketi olan First Crypto Antivirus’e sahibiz. Bu sebep ve daha fazlası De.Fi’nin neden Süper bir Uygulama olduğunu açıklıyor. 

De.Fi is the one of the largest Cross chain portfolio manager dashboards. Users can view their crypto and defi positions across 43 Chain, 450 Protocols and 8 central exchanges. We also make it easier to find the best DeFi opportunities across many different ecosystems and we have the First Crypto Antivirus which is a suite of security tools carefully designed to protect users from crypto scams, hacks and bad actors.

Kripto Piggy: De.Fi’yi diğer DeFi dashboard projelerinden ayıran nedir?

What sets De.Fi apart from other DeFi dashboards?

Sonali: Bu soru için teşekkürler. De.Fi’yi örneğin Zapper, Zerion veya Debank gibi diğer dashboard’lardan ayıran şey, bunlar popüler dashboard’lar olsa da De.Fi pozisyonlarınızı görüntüleme konusunda aslında sınırlı olmalarıdır, bunu orada yapamazsınız. Ayrıca bunlar sadece EVM’dir. De.Fi’de yalnızca kripto bakiyelerinizi değil aynı zamanda stake etme, havuzlar, kasalar, NFT’ler, Ödünç Verme, Ödünç Alma gibi De.Fi pozisyonlarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca merkezi borsa hesaplarınızı da tek bir yerde görüntüleyebilirsiniz. Ancak en önemlisi, basit bir nedenden dolayı sadece EVM değiliz çünkü De.Fi EVM ile sınırlı değil. Bu yüzden 14 Cosmos Zinciri, Cardano, Solana, Terra, Tezos ve daha birçok zinciri de destekliyoruz. Ayrıca bizi diğerlerinden ayıran bir diğer önemli şey de De.Fi’nin kullanıcıları kripto dolandırıcılıklarından ve istismarlarından koruyan özel tasarlanmış güvenlik araçları sunmasıdır. Kullanıcılar doğrudan kontrol panelimizden İptal edebilir.

Bu sayede popüler olmanın her zaman en iyi ya da en gelişmiş olmak anlamına gelmediğini öğrendik. De.Fi çok daha fazlasını sunuyor ve dünya çapında topluma hizmet etmekten mutluluk duyuyor.

Thanks for this question. What sets De.Fi apart from other dashboards like Zapper, Zerion or Debank for example .. is they even though these are popular dashboards, they actually are limited when it comes to viewing your De.Fi positions, you just simply can’t do that there. Also they are EVM only. De.Fi you can view not only your crypto balances but also your De.Fi positions such as staking, pools, vaults, NFT’s, Lending, Borrowed etc. You can also view your central exchange accounts in one place. But most importantly we are not EVM only for the simple reason because De.Fi is not limited to EVM. So we also support 14 Cosmos Chains, Cardano, Solana, Terra, Tezos and many more chains coming. Also another major things that sets us apart is that De.Fi offers custom designed security tools that protect users from crypto scams and exploits. Users can Revoke right from our dashboard. So from this we’ve learned popular doesn’t always mean the best or most advanced. As De.Fi offers much more and happy to serve the community worldwide.

Kripto Piggy: Peki De.Fi kısa süre önce dünyanın ilk Crypto Antivirus paketini duyurdu, bize bunun ne olduğundan bahsedebilir misiniz?

So De.Fi recently announced the Worlds first Crypto Antivirus suite, can you tell us about what this is?

Sonali: Evet De.Fi çok kısa bir süre önce dünyanın İlk Kripto Antivirüsünü duyurdu – bu, kullanıcıları kripto dolandırıcılığı, hack’ler ve rug’a karşı korumak için özenle tasarlanmış bir araç paketidir.

Scanner (Tarayıcı) – Bir token, NFT veya De.Fi sözleşmesinin güvenli olup olmadığını merak ediyor musunuz? Tarayıcı aracımızla bunun cevabını birkaç saniye içinde bulabilirsiniz. Herhangi bir akıllı sözleşmeyi tarayabilirsiniz ve güvenli veya riskli olup olmadığını size bildirecektir. Piyasadaki birçok tarayıcı ortalama 20 güvenlik dedektörüne sahiptir ve yalnızca temel bir tehdit bilgisi olan statik analiz gerçekleştirir. De.Fi, 70’in üzerinde güvenlik dedektörü sunar, ayrıca statik ve dinamik analiz sunar, bu da ulaşılması zor güvenlik açıklarını keşfedebileceği ve bunları ortaya çıkarabileceği anlamına gelir. Ayrıca güvenlik puanını da gösterir.

The Shield: Portföyünüzü otomatik olarak tarayan ve sizi riskli tokenler ve kripto paranıza yönelik büyük tehditler konusunda anında uyaran makine öğrenimi yetenekleriyle tasarlanmış güçlü bir İptal aracıdır. Kullanıcılar hepsini iptal edebilir!

REKT Veritabanı: Dünyadaki en büyük kripto dolandırıcılığı ve istismar olayı raporları veritabanıdır.

Yes De.Fi very recently has announced the world’s First Crypto Antivirus – which is a suite of tools carefully designed to protect users crypto scams, hacks and getting rugged.

Scanner – Are you’re curious if a token, NFT or De.Fi contract is safe? Well you can find the answer to this in a matter seconds with our Scanner tool. You can scan any smart contract and will notify you if its safe or risky. Many scanners out there have on average 20 security detectors and only perform static analysis which is a basic threat information. De.Fi offers over 70 security detectors, plus offers static and dynamic analysis which is means it can discover hard to reach security vulnerabilities and expose them. Also shows security score.

The Shield: is a powerful Revoke tool designed with machine learning capabilities that automatically scans your portfolio and alerts you immediately of risky tokens and major threats to your crypto. Users can revoke all!

REKT Database: is the largest database of crypto scams and exploit incident reports in the world.

Kripto Piggy: Projenizin son zamanlarda elde ettiği önemli başarılar nelerdir?

What are the Recent Major Achievements done by your project?

Sonali: Önemli Başarılar

43 Zincir, 450 protokol ve 8 borsayı destekleyerek De.Fi sunan tüm Zincirleri ve Ekosistemleri destekleyen en büyük De.Fi dashbord olmak

Dünyanın ilk Kripto Antivirüsünü Duyuruyoruz: Scanner, Shield

Dünyanın En Büyük Kripto Dolandırıcılığı Veritabanının Yaratıcısı: REKT Veritabanı

Wall Street Bitti: De.Fi tarihi, OG’ler, risk ve önemli olaylar hakkında bilmeniz gereken her şey adlı Amazon’un en çok satan kitabını yayınladı.

Major Achievements

Becoming the largest De.Fi dashboard to support all Chains and Ecosystems that offer De.Fi, supporting 43 Chains, 450 protocols and 8 exchanges and more coming

Announcing the World’s first Crypto Antvirus: Scanner, Shield

Creator of the Worlds largest Database of Crypto Scams: REKT Database

Published Amazon best seller book called Wall Street is Over: everything you need to know about De.Fi history, OG’s, risk and major events.

Kripto Piggy: Yol Haritanıza bir göz atmayı çok istiyorum! Paylaşabilir misiniz? De.Fi için 2023’te izlememiz gereken en önemli şeylerden bazıları nelerdir?

I’m very curious to take a look at your Roadmap! Can you share it? What are some of the top things we should watch for in 2023 for De.Fi?

Sonali:Bu yıl, Web3 topluluğunu desteklemek ve sunmak için Android ve IOS için Mobil Uygulamamızı, Çapraz Zincir Köprüsünü, geliştirilmiş güvenliği ve daha birçok zincir ve protokolü piyasaya sürüyoruz. De.Fi yol haritasına bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

This Year, we are launching and coming out with our Mobile App for Android and IOS, Cross Chain Bridge, improved security and many more chains and protocols to support and offer the Web3 community.

Kripto Piggy: Açıklamaların için teşekkürler, Ms Sonali! Şimdi son sorumu soracağım. Siz son sorumu yanıtladıktan sonra sohbeti 5 dakikalığına açacağız ve topluluğun sorularını sormasına izin vereceğiz.

Thanks for your explanations, Ms Sonali! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions.

Kripto Piggy: AMA’nın bir sonraki adımına geçmeden önce, De.Fi’ye dahil olmanın tüm yollarını bize anlatabilir misiniz?

Before we move to the next step of the AMA, would you mind telling us all ways to get involved with De.Fi?

Sonali: Evet, herkesi lütfen bizi Twitter’da takip etmeye, daha yeni ve önemli güncellemeler için Telegram grubumuza katılmaya, ayrıca kullanıcılara De.Fi’ye nasıl başlayacakları konusunda rehberlik etmek için çok sayıda eğitim içeriği oluşturduğumuz için lütfen Youtube kanalımıza göz atmaya ve ayrıca en önemlisi bugün Kontrol Panelimize göz atın, cüzdanınızı bağlayın ve orada bulunan tüm inanılmaz fırsatların tadını çıkarmaya başlayın, De.Fi’de hayatı gerçekten daha kolay ve daha güvenli hale getiriyor.

Yes I would love to invite everyone to pls follow us on Twitter, join our Telegram group for more fresh and major updates, also pls check out our Youtube channel as we create a lot of educational content to help guides users on how to get started in De.Fi and also most importantly check out our Dashboard TODAY, connect your wallet and start enjoying all the incredible opportunities that are there, it truly makes life easier and safer in De.Fi

Website: https://de.fi/     

Telegram: https://t.me/DeDotFi   

Twitter: @DeDotFi  and @DeDotFiSecurity

Blog:  https://blog.de.fi/ 

Youtube: https://www.youtube.com/@DEDOTFI

Kripto Piggy: Cevaplarınız için çok teşekkür ederim Ms Sonali, şimdi sıra topluluğumuzda. Topluluğumuz sorularını sormayı bitirdikten sonra cevaplamaya başlayabilir ve istediğiniz kadar cevap verebilirsiniz, ancak cevapladığınız sadece ilk 10 sorunun ödüllendirileceğini unutmayın, bu yüzden topluluğa geri dönüt için dikkatli seçmenizi öneririm.

Thank you so much for your answers Ms Sonali, now it’s our community’s turn. After our community finishes asking their questions, you can start answering and you can answer as much as you want, but remember that the only first 10 questions you answer will be rewarded so I suggest you to choose carefully to give back to the community.

Berat: DeFi tarafından sunulan Crypto Antivirus özelliğiniz dikkatimi çekti. Bana Crypto Antivirus özelliğinizden bahsedebilir misiniz? De.Fi, Crypto Antivirus aracılığıyla ne tür koruma işlevlerine sahip?

Your Crypto Antivirus feature by DeFi caught my attention. Could you tell me about your Crypto Antivirus feature? What kind of protection functions does De.Fi have through Crypto Antivirus? 

Sonali: 

Tarayıcı
De.Fi Scans Tokens, NFT, staking, havuzlar ve tüm De.Fi akıllı sözleşmeleri
Başlıca rakipler ortalama olarak yalnızca token ve NFT’leri taramaktadır
70 Statik ve Dinamik analiz sunan güvenlik dedektörleri, daha fazla tehdidi ortaya çıkarır ve kodun daha derinlerine iner.
Ortalama tarayıcılar 20 dedektör ve sadece statik analiz sunar
Güvenlik puanını gösterir
Likidite analizi
En İyi 10 Token Sahibi

Shield
Cüzdanınızı mevcut riskli tokenler, NFT’ler ve diğer riskli sözleşmeler için tarayın
Kriptolarınızı korumak için hepsini iptal edebilmeniz için sizi uyarır
Güvenlik puanı sunar
Saniyeler içinde tarar

Scanner

 • De.Fi Scans Tokens, NFT, staking, pools and all De.Fi smart contracts
 • Major competitors on average only scan tokens and NFT’s
 • 70 Security detectors that offer static and Dynamic analysis, exposes more threats and digs deeper into the code.
 • Average scanners offer 20 detectors and only static analysis
 • Shows security score
 • Liquidity analysis
 • Top 10 Token Holders

Shield

 • Scan your wallet for existing risky tokens, NFT’s and other risky contracts
 • Alerts you so you can Revoke all to protect your crypto’s
 • Offers security score
 • Scans in seconds

BayCU: Defi projesinde şu ana kadar yaşanan en önemli gelişme nedir? Projeyi ve kullanıcılarınızı en çok heyecanlandıran bu gelişmeyi bizimle paylaşır mısınız?

What is the most important development of the Defi project so far? Could you share with us this development that excites the project and your users the most?

Sonali: En büyük De.Fi dashbord olmanın yanı sıra en çeşitli zincirleri ve ekosistemleri desteklediğimizi söyleyebilirim. En önemli gelişmemiz, kullanıcıları dolandırıcılıklardan ve kötü aktörlerden korumaya yardımcı olmak için tasarladığımız benzersiz güvenlik araçlarıdır. Daha fazla kullanıcıyı bünyemize katmak için öncelikle kendilerini daha güvende hissetmeleri gerekiyor ve De.Fi bu düzeyde daha fazla güvenlik sunmaktan mutluluk duyuyor.

I would say aside from apart from being the largest De.Fi dashboard to support the most diverse chains and ecosystems. Our major development is the unique security tools we’re designing to help protect users from scams and bad actors. In order to onboard more users, first they must feel safer to explore and De.Fi is happy to offer this level of greater security.

Ömer: Kripto sektöründe bir kadın olarak çalışmak nasıl bir duygu? Şimdiye kadar karşılaştığınız zorluklardan biraz bahsedebilir misiniz? Bu alanda kariyer yapmayı düşünen kadınlara ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?

How does it feel to work as a woman in the crypto industry? Can you talk a little bit about the challenges you have faced so far? What advice would you give to women who are considering a career in this field?

Sonali: Diğer kadınlara tavsiyem, bu alanda başarılı olmak için süper teknik olmanız gerekmediğini söyleyebilirim. Web3 ve De.Fi her geçen gün büyüyen devasa bir alan ve bu alana dahil olmak için pek çok farklı fırsat var ve sizi ağırlamaktan mutluluk duyacaklardır. Sadece öğrenmeye devam edin ve ilginç görünen tüm fırsatlara başvurun. Web3 ve De.Fi kalıcıdır.

Advise to other women, I would say you don’t have to be super technical to do well in this space. Web3 and De.Fi is a Huge space that is growing every day and there’s lot of different opportunities to get involved and would be happy to have you. Just keep learning and apply to all the opportunities that seem interesting. Web3 and De.Fi is here to stay.

Erkan: DeDotFi ayı piyasasında çok iyi bir ilerleme kaydediyor. Ancak ayı piyasası daha uzun sürerse proje uygulanabilir olmaya devam edecek mi?

DeDotFi is making very good progress in the bear market. But will the project remain viable if the bear market lasts longer?

Sonali: Yatırımcılar ve toplanan sermaye söz konusu olduğunda De.Fi, aslında ölçülü tarafta yer alıyor ve riski yönetmeye ve riski azaltmaya çok önem veriyor. Bu nedenle De.Fi, ayı piyasasının en yoğun dönemlerinde bile yatırım yapmayı durdurmadı. De.Fi hala güçlü ve uzun vadede burada.

So when it comes to investors and capital raised. De.Fi is actually quiet on the conservative side and very into managing risk and mitigating risk. This is why De.Fi has not stopped building even through the thick of bear market. De.Fi still stands strong and is here for the long run.

Musti:  Yaygın bir sorun, günümüzde çoğu yatırımcının yalnızca ilk karlarla ilgilenmesidir ve uzun vadeli faydaları göz ardı etmekteler ! Öyleyse onlara neden Defi satın almaları gerektiği konusunda bazı bilgiler verebilir misiniz? Tokenleri neden uzun süre tutmalıyız ?

A common problem is that most traders today are only interested in initial profits and they ignore the long-term benefits! So can you give them some insight into why they should buy Defi? Why should we hold tokens for a long time?

Sonali:  Evet, kesinlikle! Yatırımcılar De.Fi token’ını ellerinde tutmalıdır çünkü De.Fi inşa etmeye, geliştirmeye, yatırım yapmaya ve her yerdeki kullanıcılar için daha fazla değer yaratmaya devam ettiği için değeri kesinlikle artacaktır. De.Fi’nin, kullanıcıların kendilerini daha güvende hissettikleri, desteklendikleri, takdir edildikleri ve en önemlisi Web3 ve De.Fi’deki büyük başarılarını sağlamak için en son teknoloji ürünü araçlara erişebildikleri tek yer olmasını istiyoruz.

Yes absolutely! investors should hold the De.Fi token because it can will certainly appreciate in value because De.Fi just keeps building, developing and investing and creating more hands on value for users everywhere. We want De.Fi to be the one place users feel safer, supported, appreciated and most important able to access the best state of the art tools to ensure their great success in Web3 and De.Fi.

Gülçin: De.Fi birden fazla blok zinciri ve dapp’i nasıl destekliyor ve bu, farklı ağlar ve protokoller üzerinden DeFi’ye yatırım yapmak isteyen kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlıyor?

How does De.Fi support multiple blockchains and dapps, and what benefits does this provide for users looking to invest in DeFi over different networks and protocols?

Sonali: De.Fi’nin bu kadar çok zinciri desteklemesinin kullanıcılara sağladığı fayda, Cosmos, Cardano veya diğer EVM dışı zincirlerde De.Fi stake etme, havuzlar, borç verme vb. ile uğraşan kullanıcıların birden fazla protokolden bakiyelerini görüntülemek için gidecekleri hiçbir yer olmamasıydı. De.Fi, en çeşitli destek zincirleri ve protokolleri listesini sunan dashboard’dur. Bu, kullanıcıların portföylerinin çok daha fazlasını tek bir yerde görüntülemelerini çok daha kolay hale getiriyor. Ayrıca, Explore Yields APY aggregator’umuz ile bu De.Fi fırsatlarını bulmayı kolaylaştırıyoruz.

The benefit to users from De.Fi supporting so multiple chains is before users that engaged in De.Fi staking, pools, lending etc in Cosmos, Cardano or other non EVM chains.. didn’t have anywhere to go to view their balances from multiple protocols. De.Fi is the dashboard offer the most diverse list of support chains and protocols. This is makes it so much easier for users to view much more of their portfolio in one place. Plus we make it easier to find these De.Fi opportunities with our Explore Yields APY aggregator.

Furkan: Topluluk sizin için ne kadar önemli? ve projenin geliştirilmesinde sizinle nasıl iş birliği yapabilir veya size yardımcı olabiliriz?

How important is the community to you? and how can we collaborate or assist you in the development of the project?

Sonali:  Topluluk çok önemlidir, topluluğumuzu her gün inşa ediyoruz. Daha fazla güncelleme için lütfen bizi takip edin ve tüm De.Fi fırsatlarından yararlanmak için bugün cüzdanınızı bağlayın.

Community is very important, we are building our community everyday. Please follow us for more updated and Connect your wallet today to enjoy all the De.Fi opportunities

Raskolnikov: De.Fi Antivirus nasıl kullanılır?

How to use De.Fi Antivirus?

Sonali: Sadece cüzdanınızı bağlayın ve Shield sol taraftaki sütuna tıklayın, riskli ve uyarı olan tüm tokenlerinizi göreceksiniz. Oradan iptal edebilirsiniz. Tarayıcı, herhangi bir akıllı sözleşmeyi arama çubuğuna kopyalamanız ve güvenlik veya risk uyarılarını görüntülemeniz yeterlidir.

Just connect your wallet, and Click on the Shield left side colume you will see all your tokens which are risky and alerts. You can revoke from there. Scanner, you just copy any smart contract into the search bar and view the safety or risk alerts.

Ozan: Pazarlama ve Reklam her projenin küresel arenaya yayılması için önemli bir faktördür. Bize #DeDotFi projesine yeni kullanıcılar ve yatırımcılar çekmek ve onları uzun vadede elde tutmak için yaptığınız pazarlama ve reklam çalışmalarından bahseder misiniz?

Marketing and Advertising is an important factor for the expansion of every project to the global arena. Can you tell us about your marketing and advertising efforts to attract new users and investors to the #DeDotFi project and retain them in the long term?

Sonali: Evet, büyük bir pazarlama motorumuz var, tüm Zincir ve protokol ortaklarıyla pazarlama ortak çalışmaları yapıyoruz. Kripto Antivirüs duyurumuz için Fantom, Polygon ve diğerleriyle ortak bir çalışma yaptık. Daha fazla eğitim içeriği için Youtube’a göz atın.

Yes we have a huge marketing engine, we do marketing collabs with all the Chain and protocol partners. We just did a collab with Fantom, Polygon and many others for our Crypto Antivirus announcement. Check out Youtube for more education content 🙂

Mia: De.Fi’nin DeFi’yi herkese ulaştırma misyonunun diğer DeFi platformlarının misyonundan farkı nedir ve De.Fi, kullanıcıların “rekt” korkusu olmadan güvenle yatırım yapabilmelerini sağlarken bu hedefe nasıl ulaşmayı amaçlıyor?

How does De.Fi’s mission to bring DeFi to everyone differ from the mission of other DeFi platforms, and how does De.Fi aim to achieve this goal while enabling users to invest with confidence without fear of “rejection”?

Sonali: De.Fi, EVM ve EVM dışı ekosistemlerdeki tüm toplulukları tek bir yerde, kontrol panelimizde birleştiriyor. Diğer topluluklardan kullanıcıları yeni Zincirler ve protokollerle tanıştırıyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları birleştiriyor ve bir araya getiriyoruz. Kullanıcılar, Crypto Antivirus aracılığıyla güvenlik araç paketimizin piyasaya sürülmesinden sonra artık daha güvenle yatırım yapabilirler.

De.Fi is bridging all the communities from EVM and Non EVM ecosystems into one place, our dashboard. Introducing users from other communities to new Chains and protocols. We are merging and bringing people together around the world. Users can now invest with more confidence after the release of our security tool suite via our Crypto Antivirus

Kripto Piggy: Katılan herkese ve Sayın Sonali’ye teşekkür ederim. Sizi burada ağırlamak bir zevkti. Sizinle tekrar konuşmayı çok isteriz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Thank you everyone who participated and thank you Ms Sonali. It was a pleasure to host you here. We’d love to talk to you again. We wish you continued success.

De.Fi sosyal medya hesapları: 

Web site: https://de.fi/

Telegram: https://t.me/DeDotFi

Twitter: http://DeDotFi

Blog: https://blog.de.fi/

Youtube: https://www.youtube.com/@DEDOTFI

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

pancakeswap

PancakeSwap Nereden İndirilir?

Ayın Öne Çıkan IDO’ları