in , ,

De Bank (DBNK) Olası Airdrop için Neler Yapılabilir?

Bu yazımızda, De Bank’ın (DBNK) olası airdrop etkinliği için neler yapabileceğinizi kaleme alacağız.

De Bank, DeFi portföylerini takip edebileceğiniz bir platformdur. De Bank, kullanıcılarına DeFi varlıklarını verimli bir şekilde yönetme yeteneği sağlar. Yakın zamanda 25 milyon dolar yatırım alan De Bank’ın değerlemesi yaklaşık 200 milyon dolar civarında bulunuyor.

De Bank ekibi token hakkında tüm ayrıntıları henüz açıklamamış olsa da özellikleri hakkında bazı ipuçları verdi. De Bank token potansiyel airdrop etkinliğine katılmak için bu kılavuzda belirtilen adımları uygulayabilirsiniz.

  • İkinci adım olarak ana sayfanın sağ üst bölümünde yer alan kısımdan cüzdanınızı bağlamalı ve ardından profilinize gitmelisiniz. Buradan, paylaşabileceğiniz bir bağlantı almak için “share” simgesine tıklamalısınız.

  • Bir diğer adım için “Accont Settings”e tıklayın, Twitter ve mail adresinizi ekleyin.

  • Buraya kadar her şey tamam, şimdi badges’leri toplamamız ve yeterlilik koşullarını sağladığımızdan emin olmamız gerekiyor. Burada gerçekleştireceğiniz mint işlemi tamamen ücretsiz olmakla birlikte herhangi bir işlem imzalamanızı da gerektirmeyecek.

  • Bir diğer adım olarak ekranın sol kısmında yer alan “Stream” butonuna tıklayın. Bu bölümde mesaj gönderebilir, içerik paylaşabilir ve yorum bırakabilirsiniz. Mesajlarınızın derecelendirilmesi, bakiyenize ve gönderilerinizle etkileşime giren kullanıcıların bakiyelerine bağlı olur.

  • Şimdi, diğer kullanıcılar ile etkileşim olanaklarını keşfedelim. Etkileşim için birkaç takip seçeneği bulunuyor. Ayrıca, “Say Hi” seçeneğine tıklayarak bir mesaj gönderebiliyorsunuz. Bunun için ($0.5) gibi cüzi bir miktar ödemeniz gerekebilir.

  • Sıradaki adımımız için ana menüden “More” sekmesine erişin ve “Vote” bölümünü görene kadar sayfanın en altına ilerleyin. Desteklediklerinizi seçerek teklifler için oylarınızı kullanın.

  • Şu aşamada erişilebilir olan son özellik Mint Web3 ID’dir. Benzersiz bir tanımlayıcı oluşturmak için maliyet ise 96 ABD doları civarındadır. Ayarlardan kendi profilinizi oluşturabilirsiniz, eğer bu rakamlar bütçenizi aşıyorsa endişelenmenize gerek yok. Maliyet gerektirmeyen diğer görevleri tamamlayabilirsiniz.
  • Tüm bunların yanı sıra DeBank cüzdanındaki farklı tokeler ve varlıklarla etkileşime girerek etkinliğinizi gösterebilirsiniz.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Boğaları MicroStrategy İvmesiyle 31.500 Doları Hedefliyor

Temmuz Ayının En Çok Artan Coin’leri