içinde ,

DarkShield Games Nedir?

DeFi ekosistemi, DeFi olarak bilinen Merkeziyetsiz Finans’ın Twitter gündemine ve buna bağlı olarak kripto dünyasının konusu haline geldiği 2020’nin sonlarında adeta patlama yapmasından bu yana büyümeye devam ediyor.

Merkeziyetsiz sistem, kelimenin tam anlamıyla kendisine ait olan diğer tüm protokollerle birlikte büyüdü, UniSwap gibi merkeziyetsiz borsalar devraldı ve borsa piyasasını sarstı, hatta merkezi sistemlere zor anlar yaşattı. Hem büyük hem de küçük yatırımcılar, odaklarını merkezi sistemlerden merkeziyetsiz protokollere kaydırdı. Bireyler, cüzdanları akıllı sözleşmelere bağlamanın ve kayıt ve KYC’lerin olmadığı işlemleri onaylamanın ne kadar kolay olduğunu tecrübe etti. Ardından, toplam arzda trilyonlarca ve muhtemelen dolaşımdaki arzda olan büyük sermayeler, token’lar dönemi başladı, Safemoon, Shiba inu ve Dogecoin vb. örnekleri gibi.

DeFi 2.0

Kriptoda sabit olan bir şey varsa, eğilimlerin hiçbir zaman sabit olmadığı ve birçok katkıda bulunan faktör nedeniyle değişmeye devam ettiği gerçeğidir.

Ve şimdi, NFT ve oyunlar çağındayız. Kripto oyun sektörüne talep giderek artmakta. TheBlock’un araştırma görevlilerinden @dantwany tarafından Twitter’da paylaşılan bir tweet’e göre, VC’lerin Eylül ayında sadece oyun projelerine yaklaşık %41 yatırım yaptığı işaret edildi.

Kripto Oyunları Nedir ve Farkları Nedir?

Kripto oyunları, basitçe kullanıcılarının kripto oyunları oynamasını ve kriptopara kazanmasını sağlayan blokzinciri teknolojisi üzerine inşa edilmiş oyunlardır. Hem yatırımcıların hem de yetenekli oyuncuların bu becerilerini gelir elde etmek için kullanabilecekleri, silahlar, oyun karakterleri gibi öğeler kazanabilecekleri, o öğeleri satabilecekleri bir yol sağlar. Daha sonra bu kriptoparaları, fiat paralara çevirebilir. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular artık temel varlıkta Oyna-Kazan oyunlarının ödüllerini kazanma fırsatına sahipler.

DarkShield Games Nedir?

DarkShield, merkeziyetsiz çok zincirli bir oyun platformudur. DarkShield merkezi değildir çünkü yaratıcılarından tamamen bağımsız çalışır. Çoklu zincire sahiptir, Binance Smart Chain, Ethereum Network, Cardano, Solana ve Polygon gibi diğer blokzincirlerinde konuşlandırılmıştır.

Protokol, yalnızca DarkShield için değil, oyun endüstrisinin geri kalanı için de uygun bir platformdur, DarkShield üzerinde oyun sistemlerini kurar, geliştirir ve başlatırlar. DarkShield başka oyunlara ev sahipliği yapan ve DarkShield da dahil oyunlar yapan bir platform olarak düşünülebilir.

DarkShieldGames

Platform, sektörün diğer aktörleri gibi sadece bir NFT oyun platformundan daha fazlası olmayı umuyor. Oyunlar, yatırımcılar ve trader’lardan oluşan bir topluluk oluşturmayı hedefliyor. Yatırımcıların gelecek vaat eden projelere yatırım yapmaları için İlk OyunTeklifi (IGO), trader’lar için merkeziyetsiz bir Oyun Pazarı ve oyuncular için bir NFT sistemi gibi ürünleri piyasaya sürmesi planlanıyor.

Kaynak: Medium – DarkShield Games

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 24 Nisan 2022

Terra Ekosistemi, UST Talebine Yönelik Projesini Açıkladı