içinde

Dark Land Survival ($BIG) Bugün PancakeSwap’ta Listeleniyor

Dark Land Survival bugün (26 Mart 2022) TSİ 19:00’da PancakeSwap’ta listeleniyor. TGE ve Token Claim’i ise TSİ 21:00’da aktif olacak. İşlem çifti $BUSD/$BIG şeklinde olacak.

BSC ağında yer alan Dark Land Survival yerel token’ı $BIG’in resmi kontrat adresi: 0x6fdda284250795dfbab53955da78de4b6f72c4f9

Dark Land Survival Nedir?

Dark Land Survival, blockchain destekli bir NFT IDLE Zombie Savunma Oyunu ve daha fazlasıdır. BSC ağı üzerine inşa edilmiştir. Play-to-Earn özelliğinin yanı sıra çeşitli oyun modları ve özellikleri ile farklı bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Whitepaper: https://docs.darkland.io/about-dark-land-survival/intro

Dark Land Survival Oyun Hikayesi

Oyun 2265 yılında geçmektedir. Dünya, biyolojik silah kullanımı, nükleer savaş ve günümüzün ahlak standartlarının ötesine geçen insan deneyleri ile geride bırakılan neredeyse yaşanamaz bir gezegen haline gelmiştir.

Biyolojik silah laboratuvarında çalışan bir bilim adamı yanlışlıkla bir Virus X tüpünü kırar ve bu da değiştiren küresel bir pandemi ile sonuçlanır. Şimdi delta-X olarak adlandırılan X virüsünün bir mutasyonu, insan ölülerini aç birer zombilere dönüştürmektedir.

Virüsten etkilenmeyenler ise scavenger olur. Kaynak toplamaya, klanlar ve topluluklar kurmaya başlarlar ve dünyayı yeniden inşa etme hayalini kurarlar. İnsanlar zombi sürüleriyle yüzleşmeyi, kendilerini kötü durumlardan korumayı ve “Dark Land Survival” evreninde hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Resmi Linkler

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Kripto ile Ödeme Kabul Etmenin Getirdiği Avantajlar

LOCGame Haftalık Güncelleme | 25 Mart 2022