in ,

DAO Labs Nedir?

2021 yılında kurulan DAO Labs; Celo, NEM, QTUM ve EOS gibi önde gelen blok zincirlerindeki uzman ekipten oluşmaktadır. DAO Labs, kuruluşlarını blok zinciri teknolojisi ile dönüştürmeyi hedefleyen işletmelere yönetişim ürünleri ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Kripto projelerini kuluçkaya yatırma konusunda on yılı aşkın bir deneyime sahip olan DAO Labs, tokenize işletmeler için danışmanlık hizmetleri sunarak blok zinciri girişimlerinin pazarlama, iş geliştirme ve token mimarisi alanlarında verimli stratejiler ve kalıcı altyapılar oluşturmalarına yardımcı olmaktadır.

Dijital İşletmeler için DAO Yönetişim Çözümü

Dijital işletmeler için DAO Yönetişim Çözümü; özel, kamu ve sosyal sektörlerdeki kuruluşlar için yeni nesil yönetişim altyapısı ve tokenleştirme araçları sunan, bir ürün paketi geliştirmeyi amaçlayan DAO Labs tarafından başlatılan bir programdır.

DAO Labs’ın Dijital İşletmeler için kendi Yönetişim Çözümü olan sosyal madencilik, işletmelerin herhangi bir kuruluşa uygulanabilir teşvik edilmiş dijital yönetişim oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi Web3 uygulamasından oluşmaktadır.

Sosyal madencilik, herhangi bir kuruluşun toplulukları ve ağları aracılığıyla kaliteli içerik oluşturmasını teşvik eden bir DAO yönetişim çözümüdür. En basit ifadesiyle projelerin farkındalığını arttırmak ve projeleri tanıtmak için yapılır.

Şu anda, Social Mining V1 C2B ve Social Mining V1 B2B, toplulukları veya ağları için dijital yönetişim arayan herhangi bir işletme tarafından kullanılabilir. Her iki sosyal madencilik ürünü de izinsiz ya da izinli olabilen SaaS çözümleridir.

Yakında çıkacak olan Social Mining V2, 2022 yılının 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek olan Multichain Social Mining Hub olu, birden fazla blok zincirinden varlıkların sorunsuz entegrasyonu, gelişmiş yönetişim modeli, kendini kanıtlamış kullanıcılar için maksimum multichain verimine erişim, merkeziyetsiz iş birliği ve büyük ölçüde geliştirilmiş UI/UX özelliklerine sahiptir.

DAO Labs Ürün Paketi

Sosyal Madencilik SaaS (V1)

İşletmelerin ağlarının veya topluluklarının yönetimini dijital olarak oluşturmalarını, yönetmelerini, düzenlemelerini ve teşvik etmelerini sağlayan özel olarak oluşturulmuş merkeziyetsiz bir uygulamadır.

kripto blockchain

Multichain Sosyal Madencilik Merkezi (V2)

Önde gelen blok zincirlerini destekleyen The Genesis of Social Mining V1, seçici kullanıcı doğrulaması yoluyla toplu harvest ve en yüksek APY üretimine olanak tanır. Ayrıca birkaç blok zincirine çoklu varlık getirisi eklentisi sunar.

Sosyal Madencilik Ekosistemi

Aktif Sosyal Madencilik Platformları

Avalanche

DAO Labs

Yaklaşan Sosyal Madencilik Platformları

Polygon

QTUM

WAX

Hedera Hashgraph

Yaklaşan Yönetişim Çözümü

  • Sosyal Madencilik V2: Paydaşları arasında sürdürülebilir merkeziyetsiz özerk bir organizasyon oluşturmak için herhangi bir proje için gelişmiş yönetişim araçları ve mobil dostu arayüz içeren yeni nesil sosyal madencilik platformudur.
  • Devlet için Sosyal Madencilik: Yakında kullanıma sunulacak.
  • Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için Sosyal Madencilik: Yakında kullanıma sunulacak.
  • Startup’lar için Sosyal Madencilik: Yakında kullanıma sunulacak.
  • Sosyal Madencilik Pazaryeri: Yakında kullanıma sunulacak.
  • Sosyal Madencilik NFT’leri: Yakında kullanıma sunulacak.
  • Sosyal Madencilik V2: Yakında kullanıma sunulacak.

Çözümler

Tokenizasyon Danışmanlığı

Blok zincirinde deneyimli danışmanlık uzmanları; Avalanche, Elrond Network, NEM & Symbol ve Polygon dahil olmak üzere bugün milyar dolarlık ağlar olan çeşitli kripto projeleriyle çalışmaktadır. DAO Labs, tokenleştirilmiş işletmeler için pazarlama, iş geliştirme ve token mimarisi tasarımında stratejileri ve uygulamaları sağlamayı amaçlar.

DAO Labs Danışmanlık Hizmetleri

  • Pazarlama Danışmanlığı
  • İş Geliştirme Danışmanlığı
  • Token Mimarisi Danışmanlığı

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

PancakeSwap Lottery Nasıl Oynanır?

Oasis Network (ROSE) Nasıl Fark Yaratabilir?