içinde

Dance2Earn Projesi Olarak Geçen Move-to-Earn Projesinde Fırsatlar!

Move-to-Earn (M2E)

Move-to-Earn, çoğu Metaverse ve NFT projesinin benimsediği popüler Play-to-Earn modelini takip eden kriptodaki mevcut hype’tan gelmektedir.

Adından da anlaşılacağı gibi, Move-to-Earn projeleri, kullanıcıların yürümek, koşmak, dans etmek veya sadece hareket etmek için ödüller kazanmalarını sağlar. En düşükten en yükseğe mevcut piyasa değerine göre sıralanmış, piyasadaki ilk 5 Move-to-Earn kripto para biriminden biri olan ve yaratıcıları tarafından Dance2Earn projesi olarakta anılan Dotmoovs (MOOV)’u inceleyeceğiz.

Dotmoovs (MOOV)

Haziran 2021’de piyasaya sürülen Dotmoovs, 29 Nisan Uluslararası Dans Günü civarında çıkması planlanan dans savaşlarının yakında piyasaya sürülmesiyle piyasada en çok beklenen Move-to-Earn token’larından biridir.

Dotmoovs, kullanıcıların serbest stil futbol performanslarında diğerlerine karşı rekabet etmelerini sağlayan, oyuncuları futbol oynamaya ve ödüller kazanmaya teşvik eden tamamen işlevsel bir mobil uygulamaya sahiptir.

Move-to-Earn

Dotmoovs, dans özellikleri yayınlandıktan sonra bir sonraki kripto TikTok olabilir ve kullanıcılar dans yarışmalarında birbirleriyle rekabet edebilir. Hepimiz TikTok’un ne kadar popüler olduğunu biliyoruz ve Dotmoovs’un milyonlarca kullanıcıyı yalnızca platformuna dahil etmekle kalmayıp aynı zamanda onları kripto para birimiyle de tanıştırması şaşırtıcı olmaz.

MOOV, kullanıcıların kazanmak için bir ödül olarak aldıkları Move-to-Earn projesi Dotmoovs platformunun yerel token’ıdır. Bu yazı yazıldığı sırada 20 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahiptir. MOOV Nisan ayında %360’a yakın bir yükseliş gerçekleştirmiştir. MOOV 29 Nisan’da lansmanını gerçekleştirdi.

Move-to-Earn projesi Dotmoovs’a ait MOOV token’ını şu anda Gate.io, PancakeSwap, Uniswap, BitGlobal, vb. üzerinden satın alabilirsiniz.

Gate.io kripto borsası MOOV token’ı için USDT paritesinde Liquidty Mining Pool imkânı sunmaktadır. Ve bu pool için APR %544.59’a varan oranlarla sunulmaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin’den (BTC) Çıkış Hızlandı

OpenSea Discord Kanalı Hacklendi!