in ,

CyberConnect (CYBER) Nedir? Nasıl Alınır?

CyberConnect, kitlesel benimseme ve ağ etkileri için kimlik egemenliğine sahip merkeziyetsiz bir sosyal protokoldür. 

CyberConnect, kullanıcıların merkeziyetsiz kimliklerin dayanağı olarak EVM uyumlu blok zincirlerinde profiller oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcılar, her yeni platformda ağlarını yeniden oluşturmak zorunda kalmadan birkaç dApp arasında sorunsuz bir şekilde seyahat etmelerine olanak tanıyan sosyal grafiğine, içeriğine, para kazanma kanallarına ve sosyal verilerine sahip olur. 

CyberConnect Ekibi 

2021’de piyasaya sürülen CyberConnect projesinin beş farklı kurucu ortağı bulunmaktadır. Kurucu ortaklar arasında Ryan Li, Shiyu Zhang, Zhimao Liu, Wilson Wei ve Duke McKenzie yer almaktadır. 

CyberConnect Yatırımcıları 

19 farklı yatırımcısı olan CyberConnect’in öne çıkan yatırımcıları arasında Amber Group, Animoca Brands, Crasolum Ventures, Delphi Digital ve GGV Capital yer almaktadır. 

CyberConnect Nasıl Çalışır? 

EVM zincirleri üzerine inşa edilen CyberConnect, kullanıcıların bir sosyal ağdaki sosyal kimliklerine, içeriklerine ve bağlantılarına sahip olmalarını sağlar ve geliştiricilere anlamı sosyal deneyimler içeren uygulamalar oluşturmak için zengin bir araç seti sağlar. 

CyberConnect Özellikleri

W3ST ile statünüzü oluşturabilirsiniz. Web3 Status Token (W3ST), internette sosyal statü oluşturmayı güçlendirmek için CyberConnect tarafından tasarlanmış bir Soulbound tokendir. W3ST, bir kullanıcının diğer Cyber Profiller tarafından doğrulanabilir, dijital olarak hizmet verirken, statüyü, bağlılıkları, üyelikleri ve onayları temsil etmenin Web3’e özgü bir yoludur. 

İçeriklerinizden para kazanabilirsiniz. Yetenekli içerik oluşturucuları yüksek kaliteli içerik oluşturmaları için desteklenir. CyberProfile ile para kazanmak için zincir içi abonelikleri, bahşişleri ve daha fazlasını etkinleştirebilirsiniz. 

Bunun yanı sıra yakın zaman içinde Sosyal Kurtarma isimli yeni bir özellik eklenecek. Bu özellik sayesinde hesabınıza erişiminizi kaybetseniz bile sosyal kurtarma için destek sunulacak. 

CyberConnect protokolünün gücü, Web3’te sosyal ağın temeli olarak sağlam ERC-721 standardının tasarım uygulamasından geçmektedir. CyberProfile halihazırda Ethereum, BNB Chain ve Polygon üzerinde kullanılmaktadır ve yakın zamanda daha fazla ekosistem tarafından desteklenmesi amaçlanıyor. 

CyberConnect ekosisteminde yer alan merkeziyetsiz uygulamaları ise şöyle sıralayabiliriz: 

 • Link3
 • ReadON
 • W3Space
 • Atem Network
 • Gamic
 • Dopamine App
 • Phaver
 • DegenReborn
 • Oasis Origin ve daha fazlası. 

CYBER Nedir? 

CyberConnect projesinin yerel kripto varlığı olan CYBER, henüz piyasaya sürülmemiştir. 18 Mayıs tarihinde ön satışı gerçekleştirilecek olan CYBER’ın toplam arzının 100 milyon olması ve ilk etapta %3’ünün dolaşıma girmesi bekleniyor. 

CYBER’ın arz bilgisi ise şöyle: 

 • CyberConnect Ekibi %15
 • Kapalı Satış %25.12
 • Topluluk Hazinesi %10
 • Topluluk Ödülleri %12
 • Coinlist Halka Açık Satış %3
 • Ekosistem Geliştirme %34 

18 Mayıs’ta ön satışı gerçekleşecek olan varlığın fiyatının ise 1.80 dolar olacağı söylendi. Bunun yanı sıra kullanıcıların alabileceği minimum seviye 100 dolar maksimum seviye ise 500 dolar olacak. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

kripto blockchain

CyberConnect (CYBER) Coinlist Ön Satışı Ne Zaman?

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri