in ,

CyberConnect (CYBER) Coinlist Ön Satışı Ne Zaman?

kripto blockchain

CyberConnect protokolünün yerel kripto para varlığı olan CYBER, 18 Mayıs 2023’te CoinList aracılığıyla ön satış gerçekleştirecek. 

Gerçekleştirilecek olan ön satış, toplam 100 milyon CYBER arzının %3’ünü dolaşıma sokacak ve belirli bölgelerde ikamet edenler için geçerli olacak. CYBER’ın halka açık satışı, topluluğa katkıda bulunanların özveri ve desteğini takdir etmek ve verimli, başarılı bir merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) için güçlü bir temel oluşturmalarına yardımcı olacak. 

Ön satışa katılmak için son kayıtlar, 15 Mayıs 2023 15.00’te (TSİ) kapanacak. CyberConnect protokolünü ilk benimseyenler ve özel olarak katkıda bulunanlar, CoinList’te yaklaşan CYBER ön satışında öncelik sırasına katılabilecekler. Öncelik sırasına uygunluk için ise aşağıdaki kriterler ele alınacak: 

  • Premium kullanıcıya sahip Cyber Profile sahipleri
  • CyberConnect FanClub’da seviye sahipleri
  • Toplanan W3ST sayısı
  • Discord Rolü
  • Gizemli kutular veya parça sahipleri 
  • CyberConnect Gitcoin’e katkı sağlayanlar. 

Kayıtların başladığını ve 15 Mayıs’ın kayıt için son gün olduğunu belirtmekte fayda var. Coinlist üzerinde satılacak CYBER’ların fiyatı ise 1.80 dolar olacak. Kullanıcıların alabileceği minimum seviye 100 dolar maksimum seviye ise 500 dolar olacak. 

CYBER token kilit açılımı ise ilk etapta %25 olarak belirlendi. 2023 yılının son çeyreğinden itibaren ise 6 ay süreyle geri kalan miktarın serbest bırakılacağı aktarıldı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

GameFi, The Unfettered IDO’sunu Duyurdu

CyberConnect (CYBER) Nedir? Nasıl Alınır?