in ,

CyberConnect (CYBER) Binance Launchpool’da Başlatılacak

Binance Launchpool’da CyberConnect $CYBER tokenlerinin farming’i başlatılacak. Kullanıcılar $BNB, $TUSD ve $FDUSD tokenlerini 2 Ağustos’tan itibaren 30 gün boyunca $CYBER farming yapmak için ayrı havuzlarda stake edebilecekler.

Binance tokenleri 15 Ağustos’ta listeleyecek. 3 milyon $CYBER (toplam token arzının %3’ü) Launchpool’da sunulacak: 2,4 milyon $CYBER ödül (%80) $BNB stake edenlere, 450 bin $CYBER (%15) $TUSD stake edenlere ve 150 bin $CYBER (%5) $FDUSD stake edenlere sunulacak.

CyberConnect, geliştiricilerin sosyal uygulamalar oluşturmasını sağlayan bir Web3 sosyal ağıdır. CyberConnect; Animoca Brands, Multicoin Capital, Sky9 Capital, Delphi Digital ve diğerleri tarafından desteklenen iki finansman turunda (sonuncusu 300 milyon dolar değerinde) toplam 25 milyon dolar topladı. İlk dolaşımdaki arz 11,038 milyon $CYBER’dir (%11,04). CyberConnect daha önce CoinList üzerinden bir token satışı gerçekleştirmişti. Satış hardcap’i 5,4 milyon dolardı, fiyat 180 milyon dolar değerlemede 1,8 dolardı.

Kullanıcılar, 2.08.2023’ten itibaren 30 gün boyunca CYBER tokenlerini farmlamak için BNB, TUSD ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecek.

Kriptopara

Binance daha sonra CYBER’ı 15 Ağustos’ta listeleyecek ve CYBER/BTC, CYBER/USDT ve CYBER/BNB ile alım satıma açacaktır.

CyberConnect Launchpool Detayları

Token Adı: CyberConnect (CYBER)

Toplam Token Arzı: 100,000,000 CYBER

Launchpool Token Ödülleri: 3.000.000 CYBER (toplam token arzının %3’ü)

İlk Dolaşımdaki Arz: 11.038.000 CYBER (toplam token arzının %11,04’ü)

Akıllı Sözleşme Adresleri: Ethereum, BNB Smart Chain, Optimism

Staking Koşulları: KYC gerekli

Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Üst Sınır

BNB havuzunda 333,33 CYBER

TUSD havuzunda 62,50 CYBER

FDUSD havuzunda 20,83 CYBER

kriptopara

Desteklenen Havuzlar

Stake BNB: 2.400.000 CYBER ödül (%80)

Stake TUSD: 450.000 CYBER ödül (%15)

Stake FDUSD: 150.000 CYBER ödül (%5)

Farming Dönemi: 2 Ağustos – 31 Ağustos

CyberConnect Linkleri

Website

Whitepaper

Twitter

Discord

Telegram

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Sei (SEI) Farming Binance Launchpool’da Başlatılacak

Binance Japonya 34 Token Listelemeyi Planlıyor