in , , ,

Crypto Bull’s ile Huobi Sohbet Saati

Topluluğumuzun tecrübeli analisti Crypto Bull’s, 12 Şubat Cumartesi 20:00-21:00 saatleri arasında KoinSaati Telegram grubunda piyasa analizlerini bizlerle paylaştı. Bu yazıda mevcut piyasa durumu ve teknik analiz konusunda bilgi edinmek isteyen, etkinliği kaçıran ya da önemli noktaları tekrar okumak isteyen okuyucularımız için etkinlikte konuşulanları sizlerle paylaşacağız.

$BTC

Son durum bu şekilde. Bu trend altı gün kapanışı çöküş demektir. Üstünde kaldıkça retest olarak kabul ederiz.

4 haftalık Bitcoin grafiği

Aylıktaki yapıya bakınca eğer Şubat mumu bu şekilde Yeşil kapanır ise BTC’de bir sonraki beklediğim seviye 60k civarı olur.

Şubattaki aylık mum çok kritik olarak görev yapacaktır.

12 Şubat Bitcoin grafiği

$FRONT

0,45 altı gün kapanışları stop-loss seviyesi olarak izlenebilir. 0,58 üzeri gün kapanışlarında trend direnci olan 0,83 civarına kadar gidebilir. Trendi kırar ise sert ivme gelebilir.

$USDT.D

Yeniden 4.10 üzeri kapanış yaptı. Şimdilik negatif. BTC’yi sağlam izlemek gerekiyor bu zamanda.

$SOUL

1,18 kanal dip seviyesi olarak görev yapacaktır. 2,72 $ üzeri gün kapanışları ivme kazandıracak seviyedir.

$LPT

BTC yüzünden trend kırılımını yapamadı. Günlükte kırması lazım şu trendi. Dün güzel gidiyordu fakat BTC sert satış yaşadı. 28,25 $ altı gün kapatmamalı. Bu olursa 19 civarına kadar gerileyebilir.

$FOR

0,055 üzeri gün kapatmadan pozitif olamaz maalesef. Bu rakam üzerinde 0,072 ve 0,097 hedef yapar

$ETH

Şu trendi günlükte kırması gerekiyor. Ne hikmetse tam trend direncine geldi ve dün piyasa çakıldı. Şu an için 2800 $ destek. Kırılması durumunda 2300 seviyeleri gündeme gelecektir.

$SHIB

Retest olmadan yükseldiği için tekrar geri çekildi. Direnci geçmişti, 2600 şu an destek seviyesi. 3050 üzeri gün kapatması gerekiyor.

$CHR

Buralarda tepki alması iyi olur aksi takdirde trendi bozar ve 0,42 desteğine kadar geri çekilir. 0,76 ise trend direnci. Bu bölgeyi hacimli kırması halinde ise 0,97 bölgesi hedef olur.

$ALICE

Çok sağlıklı bir retest gelmiş. Bu da güvenli bölgeye çıkmıştı fakat orada kalmayı başaramadı. 8,15 üzerine atması gerekiyor yeniden. Aksi takdirde yeniden 6 $ bölgesine kadar inebilir.

Anlık haber için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz: t.me/koinsaati_anlikhaber

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

ABD Hazine Bakanlığı: “Madenciler Vergi Vermesin”

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Coinleri