in , , ,

Crypto Bull’s ile Huobi Sohbet Saati

Topluluğumuzun tecrübeli analisti Crypto Bull’s, 5 Şubat Cumartesi 20:00-21:00 saatleri arasında KoinSaati Telegram grubunda piyasa analizlerini bizlerle paylaştı. Bu yazıda mevcut piyasa durumu ve teknik analiz konusunda bilgi edinmek isteyen, etkinliği kaçıran ya da önemli noktaları tekrar okumak isteyen okuyucularımız için etkinlikte konuşulanları sizlerle paylaşacağız

$MBOX

Kanal alt bandı 2,35 $ civarı. Düşüşlerde bu seviyeye dikkat etmek gerekiyor. 3,72 $ üzeri gün kapanışları pozitife döner. 3,95 $ ise mevcut kanal orta bandı.

$ONE

Evet Harmony platformunu bende çok seviyorum. 0,16 altı gün kapanışları stop-loss seviyesi olarak izlenebilir. 0,22 üzeri gün kapanışları ise 0,38 seviyelerini gündeme getirebilir. Bu rakamları izlemek gerekiyor.

$EQX

Grafikteki rakamlar günlükte takip edilmelidir. 0,19 üzeri gün kapanışları pozitif ilk sinyal olur. Henüz direnç geçilmiş değil.

 

$QI

Şu trend üzeri gün kapanışı gelmedi henüz. Tam da ordan satışını yedi zaten. 0,071 üzeri gün kapanışı takip edilmeli. Bu olursa eğer 0,10 seviyeleri, ilk etapta gündeme gelebilir. Red yer ise 0,045 seviyeleri kritik.

$BTC

Bitcoin için bu grafik oldukça kıymetli benim için. Ok işareti ile gösterdiğim bölgenin üzerinde bir gün kapanışı gelmedikçe ‘yükseliş’ ten bahsetmek bana göre mantıksız. Seviyeleri takipte kalalım.

$BLZ

0,175 üzeri gün kapanışlarında 0,26 seviyelerine kadar yükselişler gelebilir. Henüz dirençten red yedi. Alt majör kutuyu çok iyi kullandı desteğini aldı. Seviyeleri takipte kalalım.

$QRDO

Beğendiğim bir ürün gemler arasından. Grafiğini de bırakıyorum. 1,82 altı gün kapanışları stop-loss seviyesi şu an. 4,40 üzerinde ise hacim gelir.

$REEF

0,011 altı gün kapanışları stop-loss olmak kaydı ile izlenebilir. 0,0165 üzeri gün kapanışlarında ivme kazanır. Bu seviye takipte olunmalı.

0,032 üzeri gün kapanışlarında pozitife döner. 0,020 altı gün kapanışları stop-loss olmak kaydı ile izlenebilir.

$USDT.D

Trendi aşağı yönlü tekrar kırması durumunda 2,85 seviyelerine kadar düşüş gelebilir. Bu durumda başta BTC olmak üzere diğer ürünlerde de ciddi bir yükseliş görülebilir. Henüz pozitif bir şey yok.

$RACA

$RACA için 0,00134 seviyesi altında gün kapanışları stop-loss seviyesidir. Özellikle bu rakama dikkat. Üzerinde kalabildikçe yukarı 0.0042 direnci için momentum güçlenebilir.

$LTC

Tekrar 120 dolar üzeri gün kapatmış ilk pozitif sinyali bu. Önünde 136 ve 166 $ dirençleri var. 96 $ altı gün kapanışları stop-loss seviyesidir.

Piyasa Durumu

Henüz bir koşu olmadığı kanaatindeyim. 43k civarına denk gelen trend üzeri gün kapanışlarında ciddi bir para girişi söz konusu olacaktır. Henüz öyle bir durum yok. Borsalara girişler önemlidir fakat ben daha çok teknik bakıyorum olaya. Bu dönemde özellikle USDT dominansı özellikle inceleyin.

$DOT

17 dolardan sağlam destek aldı. 17 $ altı gün kapanışları 12-13 $ bölgesini getirecektir.
yükselişlerde ise 23 $ üzeri gün kapanışları ilk önemli rakamdır.

$RMRK

Kısaca düşeni kırmış gibi bir görüntüsü var fakat 20,40 $ üzeri gün kapanışları gelmesi ve kalıcı olması şart. 14,60 $ altı gün kapanışları stop-loss seviyesi.

$CRV

Çok önemli bir trend üzerinde duruyor. Bu trend bozulmadıkça 6,90 civarını hedefleyecektir.
2,50 en kritik desteklerden birisi.

$CERE

0,051 üzeri gün kapanışlarında ilk pozitif sinyali verir. Henüz kanal tepesinden satışını yemiş bulunuyor. Minör dirençler ekte mevcut.

$AUDIO

0,80 altı gün kapanışları stop-loss olmak kaydı ile izlenebilir. 1,21 üzeri gün kapanışlarında hacim ve ivme kazanabilir. 0,80 altında ise 0,58 majör bölgeye kadar satışlar gelebilir. Seviyelere dikkat.

 

Anlık haber için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz: t.me/koinsaati_anlikhaber

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için klayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Crystal Palace Fan Token ($CPFC) Ön Satışa Çıkıyor: $CPFC Token Nasıl Satın Alınır?

Lithium Finance

Lithium Finance, Yeni Yol Haritasını Tanıttı