in , , ,

Crypto Bull’s ile Huobi Sohbet Saati

Topluluğumuzun tecrübeli analisti Crypto Bull’s, 22 Ocak Cumartesi 20:00-20:50 saatleri arasında KoinSaati Telegram grubunda piyasa analizlerini bizlerle paylaştı. Bu yazıda mevcut piyasa durumu ve teknik analiz konusunda bilgi edinmek isteyen, etkinliği kaçıran ya da önemli noktaları tekrar okumak isteyen okuyucularımız için etkinlikte konuşulanları sizlerle paylaşacağız.

$BTC

Kanal bölgesini aşağı kırdı ve retest dahi etmedi. Bu oldukça negatif. 30k bölgesi şuan hedefte gibi duruyor. Fakat 26 Ocak Fed toplantısı ile fake atabilme olasılığı var onu göz ardı etmeden temkinli gitmeye devam ediyorum. İlk alıcıların yoğun toplandığı ‘talep bölgesi’ dediğimiz yer 30k bandında şu an için.

$EQX

Kutu altı kapanıştan sonra retest ederek satış imkanı vermiş. Grafiği takip edenler umarım değerlendirmiştir. 018 altı kapanışlarda 010 bölgelerine iğneler gelebilir. Henüz negatif.

Güncel Gelişmeler

Büyük $USDT girişlerinde Tether twitter hesabından daha net bilgi alabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde hatırlarsınız, borsalardaki $BTC miktarı en dip seviyesine gelmişti. Şu an geldiğimiz durum dikkate alınınca bunun çok da mükemmel bir bilgi olmadığı ortaya çıkıyor. Benim yol arkadaşım hep Teknik oldu. Öyle de olmaya devam edecek. Haber tekniği takip eder. Zira öyle de oluyor. 62k iken aylıkta 2’li tepe oluşuyor demiştim. O zamanlar bu nedir diye araştırmak yerine herkes fomo’ya kapıldı. Sonuç ortada.

$ETH

2450 altı gün kapanışı düşüşü derinleştirebilir. 4k dolardan beridir trend bozuldu diyorum zaten. 1750 bölgesi majör destek noktasıdır. İlk alımımı ETH için 1750 dolardan yaparım ‘ben olsam’
tabii yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin’deki Düşüş

Manipülasyondan ziyade, bir şeyler fiyatlanıyor. Bu epey zamandır belli zaten. Momentum düşük , hacim yok diyorduk 1 aydır. Maalesef gelen düşüşte bunu tescilledi. Umarım bir an evvel trend, yukarı yönlü döner.

$OOKI

Kanal alt bandı 0.007 bölgesi. Düşüş derinleşir ise bu bölgeler gündeme gelebilir. Kanal orta bandını aşağı kırmış bu ise negatif.

Anlık haber için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz: t.me/koinsaati_anlikhaber

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Bybit, NFT Pazar Yerini Piyasaya Sürdü

TrustFi

TrustFi Haftalık Raporu: 17 Ocak — 23 Ocak