in ,

COTI, gCOTI Airdrop Kampanyasını Duyurdu

İşletmeler için özel olarak tasarlanmış DAG tabanlı bir Layer-1 olan COTI, gCOTI airdrop etkinliğini duyurdu. 

Yapılan duyuruya göre COTI sahipleri 3 Nisan’dan, COTI ERC20, USDC ve USDT sahipleri ise 17 Nisan’dan itibaren varlıklarını kilitleyebilecekler. Erken dönem katılımcıları olan yatırımcılar ayrıca ödüllendirilecek. 

NFT drop

Uygunluk Şartları

gCOTI Airdrop kampanyasına katılmak için kullanıcıların aşağıda yer alan maddelerden bir veya daha fazlasını yerine getirmiş olması gerekir. 

  • COTI VIPER cüzdanında en az bir adet COTI bulunması,
  • KuCoin veya Huobi’de COTI sahibi olmak,
  • Hazineye COTI kilitlemek,
  • MetaMask cüzdanında COTI ERC20 bulundurmak,
  • Herhangi bir borsada COTI ERC20 varlığına sahip olmak,
  • MetaMask cüzdanında ERC20 stablecoinleri (USDC/USDT) bulundurmak. 

Gerçekleştirilecek olan bu airdrop etkinliği COTI sahipleri içindir. Yukarıdaki maddeleri yerine getiren kullanıcılar bu airdrop etkinliğinden yararlanabilecekler. 

Varlıklarınızı ne kadar uzun süre kilitlerseniz yatırılan her COTI için Native gCOTI ödülleri de o kadar yüksek olacaktır. Örneğin, COTI’sini 270 gün boyunca kilitleyen bir kullanıcı, aynı miktarda COTI’yi 180 gün boyunca kilitleyen bir kullanıcıya göre iki kat daha fazla gCOTI ile ödüllendirilecektir. 

Kilitlenen varlıkların açılması, kilitleme süresine göre değişir. Kilitleme süresi 180/270/360 arasında değişir. Bununla birlikte Native gCOTI airdrop etkinliği 1 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek. 

Yerel kampanya katılımcıları için APY ödüllerinin geri çekilmesi, kilitleme süresinin bitiminden önce mümkündür ancak standart bir hazine mevduatında olduğu gibi kullanıcıların para çekerken ağ ve tam düğüm ücretleri ödemesi gerecektir. 

ERC20 kampanyası katılımcıları için ise kilitleme süresi sona erdikten sonra, depozito otomatik olarak uygulanaya bağlanmak için kullanılan MetaMask adresinden çekilecektir. İlgili gas ücretleri depozitodan temin edilecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Safemoon Hacklendi! SFM Keskin Bir Düşüş Yaşadı!

SEC Başkanı Gary Gensler İfade Verecek