içinde ,

Cosmos Ağı Üzerinde StakeEasy Testnet’ine Nasıl Katılınır?

StakeEasy

Cosmos ağı üzerinde StakeEasy testnet’i yayında. StakeEasy, Secret Network için zincir üzerinde gizliliği koruyan bir likit staking çözümüdür.

Kullanıcılar, StakeEasy’de $SCRT token’larını stake edebilir ve karşılığında, staking ödülleri platformda biriktikçe değeri artan bir SNIP-20 token $seSCRT alabilir. $seSCRT, likidite sağlamak veya teminat olarak kullanmak için başka bir cüzdana aktarılabilir veya bir DeFi protokolünde kullanılabilir.

StakeEasy Testnet’e Katılım

Öncelikle https://juno-testnet.stakeeasy.finance/ websitesine gidin.

Karşınıza öncelikle onaylamanız için “Disclaimer” çıkacaktır. Bunu onaylayarak devam edin.

Websiteye girdiğinizde karşınıza aşağıda gördüğünüz şekilde bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda öncelikle “Install Keplr” kısmından Keplr cüzdanınızı bağlamanız gerekir.

Keplr cüzdanınız uzantı olarak eklenmiş değilse öncelikle bu linkten uzantı olarak eklemeniz gerekir:

Eklentiyi kurduktan sonra cüzdanda oluşturmalısınız.

StakeEasy

Not: Site kendi ağını otomatik olarak siteye girdiğinizde ekleyecektir.

Juno adresinizi kopyalayıp Juno Network Discord kanalına gitmeniz gerek:

Juno adresini görselde gördüğünüz gibi sol üst köşede yer alıyor.

StakeEasy

Discord kanalında aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi faucet talep etmelisiniz.

Discord kanalında “faucet” kısmına girmeniz ve ekranda yer aldığı gibi $request ve yanına kopyaladığınız Juno adresini yapıştırarak göndermeniz gerekiyor.

Faucet yaptıktan sonra siteye geri dönüp sitede yer alan tüm stake, unstake, claim frweards vb. tuşlara basmalısınız.

Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra Discord kanalına geri dönüyoruz. Discord kanalında feedback veriyoruz. Eğer çalışmayan bir tuş yada bug bulduysanız “bug report” ile bildirmelisiniz.

StakeEasy Testnet katılım aşamaları bu şekildedir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

DeFi Sektörü Hayatta Kalmak için Ne Yapmalı?

dYdX: V4 Kilometre Taşları