in

Corinthians Fan Token Bugün Satışa Çıkıyor: $SCCP Token Nasıl Satın Alınır?

Corinthians

Brezilya futbol ligi ekiplerinden ve Güney Amerika’nın popüler kulüplerinden Corinthians, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. Bugün Türkiye saati ile 16.00′da Socios üzerinden $AFC token’ler satışa çıkarılıyor. 2 USD’den satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin toplam ön satış adedi 850,000 $SCCP olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 16.00-18.00 arasında en fazla 50 adet $SCCP token alabilecek. Saat 18.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 250′ye çıkartılacak. Taraftarlar $SCCP Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

$SCCP Token Nasıl Satın Alınır?

$SCCP Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $SCCP token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $SCCP Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $SCCP Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bitcoin BTC

Bitcoin ve Kara Para Aklama

Galatasaray ShirtumApp ile NFT Çıkarıyor: Shirtumapp Nedir?