in , , ,

Coreto Ekibi ile AMA Etkinliği

Coreto CEO ve kurucusu Iustina Faaron ile Coreto’da baş tasarımcı Vali Tronaru, KoinSaati topluluğunun sorularını cevaplamak üzere 4 Haziran 2021 TSİ: 20.00’de KoinSaati telegram grubu üzerinden AMA etkinliğine katıldı. 

Iustina Faraon: Merhaba KoinSaati Topluluğu! Bizi çağırdığınız için teşekkürler !

Koin Saati: Merhaba ! Topluluğumuza hoşgeldiniz ! Öncelikle herkese teşekkürler. İlk soruyla başlamak istiyorum. Bize 3-5 cümleyle kendinizi ve Coreto’yu tanıtır mısınız?

Iustina Faraon: Merhaba Herkese! Ben Iustina Faraon. Coreto CEO ve kurucusuyum.

Dijital girişimci ve teknoloji meraklısıyım. Etkileşimlerim aracılığıyla problem çözmeyi ve dalgalanma etkileri yaratmayı seviyorum.

7 yıl boyunca dünyanın dört bir yanındaki şirketler için dijital ürünler ve kampanyalar oluşturduktan sonra, varlıklarımı, bilgimi ve vizyoner zihniyetimi insanların sorunlarını çözmeye kendi katkımı getirmek için kullanma zamanının geldiğine karar verdim.

2017’nin başlarında blokzincir teknolojisinin bize sağlayabileceği sonsuz olanaklara aşık oldum ama aynı zamanda kripto para dünyasının ne yazık ki kriptonun kitlesel olarak benimsenmesini yavaşlatmada büyük rol oynayan kötü aktörlerle dolu olduğunu fark ettim.

İtibara dayalı bir sosyal platform olan Coreto, kripto projeleri, ticaret ve genel olarak kripto hakkında her şeyi öğrenip anlayabileceğiniz, kullanımı basit bir araç olacaktır. Kripto bilgi seviyenizin büyük ölçüde geliştirilebileceği bir yer. İçerik oluşturucuların, influencerların, traderların ve projelerin geçmiş performanslarına ve topluluktan gelen güvene göre sınıflandırıldığı bir yer. Burası yatırımcılar ve proje ekipleri için cennet olmaz mıydı?

İşte bizim amaçladığımız budur!

Vali Tronaru: Merhaba herkese! Bizi ağırladığınız için teşekkürler. Ben Vali. Coreto’da baş tasarımcıyım. Tasarım ekibi boyunca Coreto ile ilgili görsel olan her şeyi denetler ve uygularım.

Kariyerim Bükreş’te küçük bir ajansta başladı – yeterince meraklı, tam olarak Iustina’nın ekibine girdi. Ajans hayatından freelance çalışmaya geçtim, sonra kendi şirketim ve sonunda her şey bugüne yol açtı. Coreto’nun tüm zamanımı alıyor ve platformu blokzincirini sallayacak proje olarak yapmayı planlıyorum.

Beni Telegram grubumuzda veya Twitter’da aktif olarak bulabilirsiniz. İstediğiniz zaman bağlanmaktan çekinmeyin.

Koin Saati: Şimdi Vali’ye bir sorum var. Platformunuzun sonraki așamalari guncel așama ile aynı ritimde tasarlanip yerlestirilecek mi ?

Vali Tronaru: Güzel soru! Alpha ilerledikçe, özellikle Nisan ayının sonunda yaşadığımız marka evrimi (yeniden markalaşma) nedeniyle sürecimizde büyük bir gelişme gördük. Yavaş yavaş olgunlaşan bir tasarım dili oluşturuyoruz, tasarım-geliştirme devrinin daha parlak bir versiyonuna ve iletişimimizde büyük genel iyileştirmelere sahibiz.

Sorunuza daha doğrudan cevap verebilmek için ise genel olarak daha verimli bir süreç bekliyoruz. Temel olarak fikrimiz şimdi doğrulandı. Ekip büyüyor, özellikler uygulanmayı bekliyor ve sonraki aşamalarda çok sayıda kullanıcıyı dahil etmeye hazırız.

Koin Saati: Teşekkürler Vali, gelecek için heyecanlıyız. Uzun vadede $COR hodl etme motivasyonu nasıl saglanir ? $COR Hodlerlarinin ne gibi avantajlari vardır ?

Iustina Faraon: Her şeyden önce Coreto uzun vadeli bir projedir ve burada kalmak ve büyümek için var.. Şimdi ise $COR, kripto ile ilgilenen herkes için harika bir fırsat sunuyor, çünkü erken bir aşamadayız ve tokenımızın şu anda çok iyi bir giriş noktasına sahip olmasının yanı sıra, Coreto hakkında HENÜZ pek çok insan bilgi sahibi değil!

İkincisi, “doğru zamanda” “doğru coine” girmek, uzun vadeli vizyona sahip herhangi bir kripto yatırımcısının hayalidir. Hızlı çoklu X’ler için asla söz vermedik. Bir holderın sahip olabileceği en önemli fayda, kârın kendisi ve stres olmadan para kazanmaktır (portföyünüzü her saat başı izlemek çok yorucu olabilir).

$COR tokenı ekosistemimizde önemli bir rol oynar. Coreto platformunu tam potansiyeliyle kullanmak için, $COR tokeni ya kişinin cüzdanında tutulmalı ya da platform içinde harcanmalıdır.

Şu anda ana kullanım durumu, diğer görüşlere söz vererek veya onlara meydan okuyarak Stake Of Opinion Pools’umuza katılmaktır. AMA’nın sonunda SOOP çalışmasının nasıl yapılacağına ilişkin bir bağlantı yayınlanacaktır.

Koin Saati: Bir başka tasarım sorusu. Platformun basarisini saglayacak en önemli tasarım kararlari nelerdir ?

Vali Tronaru: Birkaç nedenden dolayı düşünebiliriz, ancak ana nokta şudur: gereklilik. İçeriğin yaratıcılarının meşruiyetini kolayca öğrenebileceğimiz, gidilecek bir yer, akılda kalıcı bir dijital ürünümüz yok. Fikrimiz basit: bilginin ödüllendirildiği ve zararlı bilgilerin gün ışığına çıkmadığı bir platform yaratın.

Bunu, kullanıcı deneyimine verdiğimiz önemle birleştirirseniz, inanç açısından şu anda bulunduğumuz yere gelebilirsiniz.

Tasarım kararları olarak, şimdi iletişimimize ve platformun gelecekteki sürümlerine uygulanan kendi tasarım dilimizi geliştirdik ve sonunda uygun bir çözüm sağlamak için toplulukla çok yakın çalışıyoruz.

Koin Saati: Cevaplar için teşekkürler. Son sorum, bu sorudan sonra topluluk sorularını sorabilecek. Şu anda proje için ne yapıyorsunuz?

Iustina Faraon: Coreto ALPHA versiyonumuz yayınlandı ve yol boyunca birçok dönüm noktası var. Yol Haritamızda da görebileceğiniz gibi, BETA aşamasına girmeden önce yıl sonuna kadar üzerinde çalışacağız.

İlk kilometre taşları, Stake of Opinion Pools özelliğimizi ve benzersiz GÜVEN ve PERFORMANS algoritmalarımızı genişletmenin yanı sıra, kullanıcıların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri ve birbirleriyle bağlantı kurabilecekleri farklı yollar eklemekle ilgilidir. Fikir Havuzlarının Belirlenmesi özelliği, halihazırda uyguladığımız ilk önemli özelliktir ve ilk benimseyenlerimiz tarafından zaten test edilebilir.

Vali Tronaru: Bu arada, sitemizden bilgi merkezini tamamlıyoruz, bir AMA turuna başladık, bugün 1000$ ödül havuzuyla harika bir yarışma başlattık ve ayrıca aktif olarak temel değerlerimizle uyumlu yeni ortaklar arıyoruz; Bu, mevcut YAPILACAKLAR LİSTEMİZDEKİ şeylerin sadece bir kısmı.

Ardından, platformun içinde ve dışında etkileşime izin verecek ve platformu sınırsız kayıtlara ve özgürce kullanıma açacak özelliklere odaklanacağız. Ayrıca, bu aşamada, projeler ve proje ekipleri için giderek daha fazla araca ve herkesin Coreto’yu kullanarak öğrenmeye ve kazanmaya başlaması için daha fazla para kazanma seçeneğimiz olacak.

Iustina Faraon: Tabii ki, bu sadece platform geliştirme kısmı. Kripto endüstrisinde ve ötesinde bir temel olmayı hedeflediğimiz için iş, pazarlama, ortaklıklar ve diğer her şey de bu yol haritasının bir parçası.

Koin Saati: Bu etkinlikte bugün burada olan herkese teşekkürler. Şimdi topluluğun sorularına geçebiliriz.

Topluluk (Haluk Sari): Merhaba Coreto ekibi. Vizyonunuz çok iyi. Yatırımcılar bu platformda tanınmış kişiler dışında bilgi verebilecekler mi? Bilgi verme hakkı sadece tanınmış kişiler mi olacak?

Vali Tronaru: Merhaba! Sorduğun için teşekkürler. Platform herkese açık olacak. Diğer platformlarda kaç takipçimiz olursa olsun hepimiz sıfırdan başlayacağız.

Elbette zaman içinde algoritmalarımız herkesin yayınlayacağı içeriği – temel olarak içeriğin kalitesi ve analizlerin doğruluğu – analiz edecek ve sadece gerçek bilgiye ve araştırılmış bilgilere sahip olanlar zirveye çıkacaktır.

Topluluk (Haluk Sari): Peki teşekkür ederim. Şu anda anlaştığınız tanınmış bir kişi veya kişiler var mı? Bu konuda çalışmalarınız var mı?

Vali Tronaru: Bilinen traderlara ulaşma konusunda devam eden bir stratejimiz var ve bu eylemler daha sonraki bir aşamada uygulanmaya başlayacak. Alfa’dan sonra bir sonraki aşama anlamında söylüyorum.

Topluluk (Haluk Sari): Yanıtlarınız için teşekkürler. Umarım $COR çok iyi yerlere gelir

Topluluk (Casey Jones “Kanun Benim”): Sosyal medyanıza girip bilgi verecek çok kişi olacaktır. Bunların çoğunu sınıflandırmak için bir sistemden bahsetmişsiniz ama ayrıntılara girmemişsiniz. Bu sınıflandırma nasıl olacak? Bilgi almak isteyenler olarak bu sınıflandırma sistemine katkı sağlayabilecek miyiz? Küfürlü sözler, yanlış bilgiler, reklama dayalı yanlış bilgiler vb. Olaylara yeterince hızlı tepki verebilecek misiniz?

Kısacası sınıflandırma sistemini biraz daha detaylı anlatmanızı rica ediyorum

Iustina Faraon: İyi soru. Coreto’daki sınıflandırma sistemi, Güven ve Performans algoritmalarımıza dayanmaktadır. Bu ikisi, bu aşamada, Stake Of Opinion Pool’umuzla ilişkilidir. Görüşler, fiyat tahminlerine benzer.

Bir örnek verelim:

Basit bir örnek şöyle olabilir: Bir trader başarılı TA’lar (teknik analiz) yayınlamaya devam eder ve takipçiler ve destekçiler kazanmaya başlar. Stake of Opinion Pools (SOOP) aracılığıyla tahmin havuzları oluşturmaya başlıyor ve performans puanı artıyor. Şimdi topluluğu “ona güven vermeye” başlıyor ve aynı zamanda tradeini desteklemeye ve havuzlarına COR ile katılmaya başlıyorlar. Zamanla, bu tüccar hedef kitlesini büyütecek, takipçilerinin güvenini kazanacak ve ardından aboneliğe dayalı içerik oluşturmaya ve yeni bir gelir kanalı geliştirmeye başlayacak.

Gelecekteki aşamalar ve eklenecek özellikler de dikkate alınacaktır Makaleler, incelemeler ve birkaç tane daha.

Temel olarak, Performans puanı tahminlerin doğruluğunu analiz edecek ve ölçecek ve Güven puanı, topluluğun ve diğer traderların oluşturulan içeriğe nasıl tepki verdiğini hesaba katacaktır.

Bu AMA’nın sonunda Coreto ve SOOP’un nasıl çalıştığı hakkında faydalı bilgiler içeren daha fazla bağlantı yayınlayacağız.

Topluluk (Mehmet Altun): Öncelikle Hoşgeldiniz Coreto ekibi.. Sorum şu:  Çoğu projenin boğa döneminde marketing’e, ayı döneminde ise araştırma ve geliştirmeye yatırım yaptığını görüyoruz. Sizin bu dönemlerde değişik stratejileriniz olacak mı? Yoksa kripto para piyasasından bağımsız bir yol mu izleyeceksiniz?

Iustina Faraon: Biz hala boğa koşusunda olduğumuzu düşünüyoruz :). Bu noktada sadece daha sert bir düzeltme oldu. Ancak sorunuzu yanıtlamak için kendi yolumuzdan gidebiliriz. Platformun hype ve FOMO’yu takip etmek yerine istikrarlı ve sürdürülebilir olduğunu bildiğinizde pazarlama ve iletişimi artırmak daha önemli.

Topluluk (Mehmet Altun): İleride ERC-20 ağından başka bir ağda aktif olmayı düşünüyor musunuz?

Vali Tronaru: Şu anda Polygon Layer-2’de köprüyüz. Platformun kendisi Layer-2’de olacak ve yakın gelecekte başka ağlara geçmeyi planlamıyoruz.

Topluluk (Master Kamil): Stake of Opinion Pools nedir açıklayabilir misiniz?

Iustina Faraon: Yakında makale gelecek bununla ilgili orada detaylı görebilirsin.

Bizi ağırladığınız için teşekkür ederiz. Sizinle birlikte burada olmak keyifti. ❤️

Eğer hala bilgi almak istediğiniz konular olursa Telegramdan bizi bulabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunuzda biz keyifle aktifiz.

Vali Tronaru: Harika bir topluluk. Bize ağırladığınız ve sorularınız için teşekkür ederiz! Umarım en kısa zamanda tekrar iletişime geçeriz.

Iustina Faraon: İyi akşamlar millet !

Closed Alfa Sürümümüz için kayıtlar hala açık: https://reserve.coreto.io

Açıklayıcı Video:

SOOP Açıklandı: https://medium.com/coreto/staking-of-opinion-pools-soop-explained-a8d19362940f

Web Sitesi: https://coreto.io

Telegram: https://t.me/Coreto

Duyuru Kanalı: https://t.me/Coreto_ANN

Fiyat Tartışmaları: https://t.me/Coreto_price

Uniswap Fiyat Aksiyonu Kanalı: https://t.me/uncbotCOR

Lightpaper: https://coreto.io/Coreto_Lightpaper_1.2.pdf

SOSYAL MEDIA

Twitter: https://twitter.com/Coretoio

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coretoio/

Facebook: https://www.facebook.com/coreto.io

Medium: https://medium.com/coreto

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCAhNnMCd6LlnYNulrnCOebA

Reddit: https://www.reddit.com/r/Coreto/

============

$COR ProBit Global’de Listelendi: https://www.probit.com/app/exchange/COR-USDT

$COR Bilaxy’de Listelendi: https://bilaxy.com/trade/COR_ETH

$COR Uniswap’ta Listelendi: https://v2.info.uniswap.org/pair/0xde26d72fcf376a8a98560c8d57b1465715037851

$COR Dfyn’de Listelendi –  Polygon L2’de Düşük Ücretli AMM Takası:

https://info.dfyn.network/pair/0x82ca0A9a595A4388e8bc012A9B818c30cc084882

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

 

Ripple XRP

5 Haziran 2021 Tarihli Ripple (XRP) Fiyat Analizi

Elon Musk Ünlü Hacker Grubu Anonymous Tarafından Suçlandı