in , ,

CoralX Testnet’ine Nasıl Katılınır?

Testnet

Sei Network’teki en yenilikçi likidite merkezi CoralX’ten onaylanmış airdrop’u sizlere sunuyoruz.

CoralX Poseidon testnet’i Sei Network üzerinde başlattı. Ne kadar çok Starfish puanına sahip olursanız Starfish puanları Mainnet CRX tokenlerine dönüşebileceğinden o kadar çok CRX token elde edersiniz. İşte testnet’e katılım aşamaları.

-Keplr cüzdanını indirin – https://keplr.app/download

-Faucet’ten testnet tokenlerini alın – https://app.sei.io/faucet

-Web sitesine gidin ve cüzdanınızı bağlayın – https://app.coralx.finance

-Faucet sekmesine gidin ve testnet tokenlerini alın.

-Trade yapın ve likidite ekleyin/kaldırın.

-Poseidon bölümüne gidin ve mevcut görevleri yerine getirin.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Worldcoin (WLD) Airdrop Gerçekleştirdi ve Binance’te Listelendi!

Faiz Kararı Öncesi Bitcoin (BTC) 30.000 Doların Altında Fiyatlanıyor