içinde ,

Convex Finance (CVX) KuCoin’de Listeleniyor: Convex Finance (CVX) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Convex Finance (CVX) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Convex Finance (CVX) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri CVX/USDT’dir.

Yatırımcılar, 2 Şubat TSİ 13:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden $CVX alım-satımı yapabilecek. Ancak $CVX’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 3 Şubat TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Convex Finance (CVX) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
100,000,000 CVX$1,313,238,2042021-05-18PoS
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
48,380,025 CVX$12,679,395ECDSA

Convex Finance, kullanıcıların popüler Curve platformunun artırılmış ödül planı aracılığıyla ek getiri elde etmelerini sağlayan Ethereum tabanlı merkeziyetsiz bir finans protokolüdür. CVX, Convex’in şu anda ödüller için ve gelecekte platformun yönetişim token’i olarak kullanılan yerel token’idir.

Convex Finance (CVX) KuCoin’de Listeleniyor

Convex kullanıcılarının Curve’den artırılmış verim elde edebileceği iki yöntem vardır. Birincisi, Curve LP token’lerini Convex’e yatırmaktır. Protokol daha sonra token’leri kullanıcı adına Curve’nin artırılmış getiri havuzlarına kilitler. Curve’nin kendisini kullanmanın aksine, Convex aracılığıyla stake edilen LP token’leri herhangi bir kilitleme veya minimum depozito şartına tabi değildir. İkinci yöntem, CRV token’lerini Convex’e yatırmaktır. Kullanıcılar CRV’lerini Convex’ten kullanamasalar da, Curve’nin ödül sistemi ve Convex’in kendi LP ücretleri aracılığıyla ekstra gelir elde ederler.

Official Website: https://www.convexfinance.com/

Whitepaper: Convex Finance Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

MicroStrategy, İkinci Bitcoin Konferansını Duyurdu

Solana $SOL Neden Artıyor?